Sold2020Malle Leis - "Oktoober" - 1994ARTIST: Malle Leis (EESTI) PEALKIRI: "Oktoober" AASTA: 1994 MÕÕDUD: 70 x 104 cm TEHNIKA: akvarell paberil SIGNATUUR: all keskel "Leis 1999" AUTORIST: Malle LEIS (1940 - 2017) oli eesti maalikunstnikSee Sold Price
Sold2021Malle Leis (Estonian 1940 - 2017) Lilled ja viljadLeisile omase rikkaliku ja efektse toa- ning aialillede buketi ja puuviljade kõrval näeb paremal väikest maastikku hobuse ja vikerkaarega. See seob teost akvarelli- ja serigraafiasarjadSee Sold Price
Sold2023Malle Leis (1940 – 2017)Tumepunane kompositsioon. 1967. Tempera. Akvarell. Paber. 59.1 x 69.1 cm. Üks ERKI-s teatridekoratsiooni erialal õppiva Malle Leisi uljaid põikeid sürrealismihõngulise abstrakSee Sold Price
Sold2023Malle Leis (1940 – 2017)Rohelised lehed-viljad. 1967. Tempera. Akvarell. Paber. Lm 60.1 x 59.5 cm. Looklevad, tilkjad, „orgaanilised“ vormid olid ANK’64 noortele kunstnikele 1960. aastate teisel poolel kSee Sold Price
Sold2022Malle Leis (1940 – 2017)Suvelilled. 1985. Akvarell. Paber. Lm 59.9 x 59.7 cm. Kui Malle Leisi serigraafiates on taust sageli must, siis akvarellides piirdub must lillesülemi või viljade kobara tagusega, vihjates muSee Sold Price
Sold2022Malle Leis (Estonian 1940 - 2017)Botaaniline LVI. 1989. Akvarell. Paber. 54 x 72.8 cm. Suur serigraafia- ja akvarellisari valmis aastail 1988-89. Aastail 1982-2003 oli M. Leis Briti Botaaniliste Kunstnike Ühingu (SBA) liige, ainSee Sold Price
Sold2022Malle Leis (Estonian 1940 - 2017)Lilled kastis. 1974. Akvarell. Paber. Lm 59 x 59.1 cm. M.Leis  võttis 1960.aastatel esiakvarellisti teatepulga üle Lydia Meilt, kellega ta sarnaneb suurepärase vormitunnetuse, koloSee Sold Price
Sold2023Malle Leis (1940 – 2017)Maasikad.1981. Serigraafia. Paber. Plm 75 x 50 cm. Üks Malle Leisi eriti efektseid serigraafiaid – otsekui looduse ja küpsevate viljade ilu kvintessents. All vasakul: Maasikad 29/ 48 sSee Sold Price
Sold2021George Oakes (British, 1940 - 2017) Trompe l'oeil,George Oakes (British, 1940 - 2017) Trompe l'oeil, Still life with leeks and cheese, oil on board, monogrammed lower right "G.O.", 28 1/4" x 35 1/4".See Sold Price
Sold2022Harley Francis (American, 1940 - 2017) String ofHarley Francis (American, 1940 - 2017) String of Hearts, 1978, Watercolor on paper, Signed lower right, signed and dated in pencil on verso. Framed dimensions: H: 24 3/4 x W: 24 3/4 in. H: 20 W: 20 inSee Sold Price
Sold201720 Lei 1940, Bucuresti, GOLDVery rare, mintage 346 pieces! Stamb. 108. RR! PCGS MS62 Country:ROMANIASee Sold Price
Sold2023Dewitt Hardy(Missouri/Maine, 1940-2017) Still Life in the Winter Sun, signed lower right "D Hardy", watercolor on paper, 13 x 13-1/4 in.; gilt wood frame, 23 x 23 in. Provenance: Maurice Katz, 1988; From the EstaSee Sold Price
Sold202228012: Alan Peckolick (American, 1940-2017) Circus Oil Alan Peckolick (American, 1940-2017) Circus Oil on canvas 30-1/2 x 41 inches (77.5 x 104.1 cm) Signed lower left: Alan Peckolick

HISee Sold Price
Sold2022Jack Silverman (1940-2017) , "Navajo Germantown Saddle Blanket c. 1890"Jack Silverman (1940-2017), "Navajo Germantown Saddle Blanket c. 1890", artist proof print on paper, signed, framed With layers of silkscreen ink, contemporary artist Jack Silverman's work archivesSee Sold Price
Sold2023Vito Acconci (1940-2017): TouchstoneVito Acconci (1940-2017): Touchstone Lithograph in colors on wove paper, 1972, signed, titled and dated in pencil, numbered 15/50. 29 1/2 x 20 3/4 in. (sheet), unframed. The Collection of Ileana SonnaSee Sold Price
Sold2023VITO ACCONCI THREE FACES ARTWORKACCONCI, Vito Hannibal, (American, 1940-2017): "Red Face, End Face, and People Face", Three Prints and Photo Etching with Embossing, each individual print measures 8.5" x 7.25", framed, 38" x 14".See Sold Price
Jun 07Freeman's | HindmanGRAFTON, Sue. The Lolly-Madonna War. 1969. FIRST EDITION. INSCRIBED BY SUE GRAFTON.US$750
2 hrs LeftAJ Willner AuctionsCertified Original Production Cel of Jiminy Cricket from Pinocchio (1940)US$310(3 bids)
Jun 06Akiba GalleriesAurora Canero Lopez (Spanish, b. 1940) 'De Luna' (1999) Modern Figural BronzeUS$1,000(1 bid)
6 days LeftDOYLE Auctioneers & AppraisersPair of Jean-Michel Frank for Ecart International Upholstered "1940" Club Chairs Retailed by Pucci,US$1,000(1 bid)
3 days LeftCollective HudsonFrench Art Deco Pair Of Modernist Side End Tables, Circa 1940US$500(1 bid)
8 hrs LeftPandora AuctionsVintage Art Deco Egyptian Revival Bronze Sculpture on Marble Base, ca. 1940US$350
Jun 08Simpson Galleries, LLC.BENEDICT TATTI (American 1917-1993) A SCULPTURE, "Iceman," CIRCA 1940US$300(1 bid)
5 days LeftHeritage Auctions70229: Karoo Ashevak (Inuit, 1940 - 1974) Untitled c. US$7,500