Caio FONSECA: "Seven String Etching..."
Similar Upcoming Sales
Maurice Esteve, Alalito, Souvenirs et Portraits d'Artistes, Limited Edition Lithograph4 days LeftRaoul Ubac, Ta Main, Paroles peintes I, Limited Edition EtchingFeb 21, 2026Raoul Ubac, Composition, Derriere le miroir, Limited Edition LithographFeb 14, 2026Alberto Magnelli, Projets de Pegase, Paroles peintes I, Limited Edition Etching4 days LeftVieira da Silva, Composition, Vieira da Silva, Peintres d'aujourd'hui, Limited Edition HeliogravureFeb 14, 2026Pierre Tal-Coat, Composition, Derriere le miroir, Limited Edition LithographFeb 14, 2026Roger Bissiere, Composition, XXe siecle, Limited Edition Lithograph4 days LeftAlberto Magnelli, Composition, XXe siecle, Limited Edition LithographFeb 14, 2026Maurice Esteve, Corne a Licou, XXe siecle, Limited Edition Lithograph4 days LeftVieira da Silva, La garde des anges, Vieira da Silva, Peintres d'aujourd'hui, Limited EditionFeb 14, 2026Vieira da Silva, Midi, Vieira da Silva, Peintres d'aujourd'hui, Limited Edition HeliogravureFeb 14, 2026Wifredo Lam ????, Les affinites ambigues, XXe siecle, Limited Edition LithographFeb 21, 2026Hliogravure - Mark Tobey - Formes flottantes - Peintres d'aujourd'huiFeb 05, 2026Frank Stella "Swan Engraving Blue" Print6 days LeftJames Coignard, Composition, L'amour du plus lointain, Limited Edition EngravingFeb 07, 2026Vieira da Silva, La bataille des couteaux, Peintres d'aujourd'hui, Limited Edition HeliogravureFeb 07, 2026