Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemEen porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten,Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten, achterzijde met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Imari bord met floraaldecor. China, QianlonEen porseleinen Imari bord met floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemEen porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tusseEen porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tussen floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The WEen ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The Wanli Shipwrech 1620 met floraal decor waartussen vogels.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (YenyenEen porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. ChinaEen porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, QianEen porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, KangEen porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•sEen porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insEen porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insecten. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
4 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
Jun 27NY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$100
Jun 25BonhamsJean-Baptiste Carpeaux (1827-1875) Figure representing Le Génie de la danse N°3€4,800
Jul 14One of a Kind Coins1 of 1: GEM BU $20 Mixed St. Gaudens & Liberty Head Gold Wax Sealed Bank Bag of 25 Gold Coins$7,000(12 bids)
Jul 12One of a Kind Coins1 of 1: GEM BU $20 Mixed St. Gaudens & Liberty Head Gold Wax Sealed Bank Bag of 25 Gold Coins$36,000(9 bids)
Jul 14One of a Kind Coins1 of 2: GEM BU $10 Morgan Silver Dollar Bank Roll 1893 & S Morgan Ends$600(8 bids)
Jul 12One of a Kind Coins1 of 1: $10 GEM BU Morgan Silver Dollar Bank Roll O/CC & 1888 SCAR FACE Ends$5,250(8 bids)
Jul 13One of a Kind Coins1 of 1: GEM BU $20 Mixed St. Gaudens & Liberty Head Gold Wax Sealed Bank Bag of 100 Gold Coins$1,200(4 bids)
Jul 12One of a Kind Coins3 of 5: GEM BU $2.5 Mixed Indian Head & Liberty Head Gold Bank Roll of 10 Gold Coins$2,400(11 bids)
Jul 12One of a Kind Coins1 of 1: $10 GEM BU Morgan Silver Dollar Bank Roll 1888 Hot Lips and O/S Ends$3,250(8 bids)
Jul 12One of a Kind Coins1 of 1: GEM BU $100 Morgan Silver Dollar Wax Sealed Bank Bag of ALL CC's$6,000(8 bids)