Sold2022Een stel porseleinen kraagvazen met floraal decor. Japan,Een stel porseleinen kraagvazen met floraal decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor inEen stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor in perken, met leeuwtjes op de deksels. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met fEen porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met floraal decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. ChinaEen porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, QianEen porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, KangEen porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•sEen porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insEen porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insecten. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor in perken. ChiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor in perken. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemEen porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
6 days LeftKotler Galleries & AuctioneersTIFFANY & CO COBALT BLUE GLASS HEART PAPERWEIGHT ELSA PERETTI The perfect gift a Tiffany Elsa$100
6 days LeftThe Benefit Shop Foundation Inc.OTAGIRI Kimiko Ikeda Porcelain Bird Trinket Box JP$5(2 bids)
5 days LeftBonhamsJean-Baptiste Carpeaux (1827-1875) Figure representing Le Génie de la danse N°3€4,800
Jun 29Alice Callahan Auction HouseANTIQUE NIPPON HAND PAINTED ROSES BLACK W 24k ACCENT CHOCOLATE POT/ TEA 6 CUPS AND SAUCERS$20