Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor in perken. ChiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor in perken. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. ChinaEen porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insEen porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insecten. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kleinmodel theepotje met floraal decor. ChiEen porseleinen kleinmodel theepotje met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. ChiEen porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. China,19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met fEen porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor inEen stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor in perken, met leeuwtjes op de deksels. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas, vierpas vormig bamboe model metEen porseleinen dekselvaas, vierpas vormig bamboe model met floraaldecor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met florEen porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemEen porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, QianEen porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, KangEen porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•sEen porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.See Sold Price
Jul 03TajanATTRIBUÉ À BVRB, BERNARD VAN RIESEN BURGH, SECRÉTAIRE À ABATTANT EN LAQUE DE CHI€25,000
3 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$100
15 hrs LeftBonhamsJean-Baptiste Carpeaux (1827-1875) Figure representing Le Génie de la danse N°3€4,800
960 Lots AwayMynt AuctionsJose Reyes Jeff McNeil NY Mets Batting Champs Signed Photo Custom Framed JSA$10
2 days LeftPotter & Potter AuctionsCURTIS, Edward Sheriff (American, 1868-1952). The Three Chi...$2,600(1 bid)
2 days LeftPotter & Potter AuctionsCURTIS, Edward Sheriff (American, 1868-1952). The Three Chi...$1,500