Sold2022Twee geribde porseleinen bordjes met antiquiteiten decor, mTwee geribde porseleinen bordjes met antiquiteiten decor, met zegel gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterTwee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterzijde met 4-karaktermerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleuTwee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleurige achterzijde. Met lingzhy gemerkt. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen gecontourneerde bordjes met lotus vakverdeTwee porseleinen gecontourneerde bordjes met lotus vakverdeling met floraal decor. Met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal dTwee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price