Sold2022Een porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. ChiEen porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. China,19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•sEen porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met Imari decor. Japan, eind 19eEen porseleinen dekselvaas met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuEen porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Featured6 days LeftLion and UnicornMeissen Porcelain Figural Group, Capturing the Tritons$900(5 bids)
2 days LeftThe Benefit Shop Foundation Inc.Steampunk Indoor/Outdoor Industrial Iron Sculpture$3(2 bids)