Sold2015CLYDE LEON KELLE (American 1872-1962) A PAINTING,CLYDE LEON KELLE (American 1872-1962) A PAINTING, "Natures Mirror," oil on board, signed and dated 1913 L/L. 13" x 17"See Sold Price
Sold2021Olav Maran (Estonian 1933)Pidulik lillemaal tunnustatud natüürmordimeistrilt, kelle töödes on alati tunda respekti selle väikese lõigu ees maailmast, mida ta kujutab. All keskel: OM 79. PöSee Sold Price
Sold2021Eduard Wiiralt (Estonian 1898 - 1954)Wiiralti lehe modelliks oli “Estonia” noor tantsijatar Astrid Arak, kelle järgi ta graveeris 1945.a. Stockholmis trükitud “Lamava akti “(õieti “Lamava suplSee Sold Price
Sold2021Ida Anton-Agu (Estonian 1904 -1993)1935.aastal “Pallase” (Ado Vabbe õpilasena) lõpetanud Ida Anton-Agu oli Tartu maalikoolkonna tüüpiline esindaja, kelle isikunäitus korraldati Eesti KunstimuuseumisSee Sold Price
Sold2021Jüri Arrak (Estonian 1936)Vanas heas joonistustehnikas on Arrak taas kujutanud talle armsaid maive – inimesi kehastavaid olendeid, kelle elu lõuendil või paberil on inimelu vastupeegeldus.Signatuur “VasakSee Sold Price
Sold2021Tõnu Mäsak (Estonian 1936 - 2016) SadamTõnu Mäsak oli tugev maalija, kelle käekiri kujunes põhiliselt välja karmi stiili perioodil. Kuigi karm stiil lähendas kunstnike laade mõnda aega üksteisele, olSee Sold Price
Sold2021Väino Paris (Estonian 1921 – 2001)1948.aastal ERKI graafikuna lõpetanud Väino Parisest sai maalija, kelle meelisžanr oli lillemaal. Tavaliselt on tema väljenduavahenditeks värv ja pintslikiri, siin paelub ka &See Sold Price
Sold2022Raul Meel (Estonian 1941)Dilemma. Nägemine I.1971. Graafika (Koloreeritud Serigraafia). Plm 62 x 60 cm. Lm 66 x 71 Raul Meel (1941) on mitmekülgne kunstiisiksus, kelle looming on pälvinud laialdase rahvusvaheliSee Sold Price
Sold2018MARKLIN Fahrdienstleiter 469Kelle neu angeklebt, Kopf rissig, ansonsten guter Orig.-Zustand, im OKT.See Sold Price
Sold2021A Sri Lankan Ceremonial LadleZeremonialle Kelle Sri Lanka (?) Ohne Sockel / without base Bein. L 10 cm. Provenienz: Nachlass Madeleine und Jean-Jacques Keller (bis 1980 Abidjan, danach Rheinfelden). CHF 50 / 100 EUR 43 / 86See Sold Price
Sold2021Art Deco-Sauciere und -Kelle.925/000 Sterlingsilber, brutto 290 g. Schlichte, elegante Form mit Beingriffen (bei Kelle Abplatzung, monog.). Mz. Frantz Hingelberg, Aarhus/Dänemark, um 1940. Sauciere L. 20 cm.See Sold Price
Sold2021Augsburger Kelle.Silber, 284 g. Vergoldete Laffe (etwas gedellt), facettierter Griff mit beidseitigem Rocaillenrelief. Verschlagenes Mz., wohl Johann Esias Niggus (1782-1818, Rosenberg Nr. 1032) und Beschau für ASee Sold Price
Sold2021Klassizistische Augsburger Kelle.Lötiges Silber, 275 g. Lanzettförmiger Griff, vergoldete Laffe. Mz. Lukas Römer (1748-1816, Seling Nr. 298), Beschau für Augsburg 1811 (Seling Nr. 298) und Händlerstempel Johann Alois Seethaler (See Sold Price
Sold2021WMF Geislingen, Bowle mit KelleUm 1910. (1) Bowle. Gemarkt: "OX (Straussenmarke) I/O H". Modellnummer: 344. Versilberter Stand und Deckel mit geometrischem Durchbruchdekor. Glockenförmiger Einsatz aus farblosem Glas mit KerbschlSee Sold Price
Sold2021Kelle und sieben Vorlegelöffel.800/000 Silber, 548 g. Geradlinige Griffe. Monog. Kratzer. Mz. Wilkens, Bremen, 20. Jh. L. 20 bis 30 cm.See Sold Price
Sold2018Kelle, punziert Russland, wohl 19Kelle, punziert Russland, wohl 19. Jh., punziert, Griff monogrammiert 'HS', L. 32,8 cm,Gew. 263 g German Translation: Kelle, punziert Russland, wohl 19. Jh., punziert, Griff monogrammiert 'HS', L. 32,See Sold Price
Sold2021Jugendstil-Salatbesteck, -Kelle, zwei -Heber undMetall, versilbert bzw. teils vergoldet. Griffe mit Reliefdekoren (5x Efeu). Gem. I/O oder WMF, Geisslingen, um 1900. L. 25 bis 35 cm.See Sold Price
Sold2021Kelle und Fischheber.Lötiges Silber, je mit gedrechseltem Holzgriff (1x best., bzw. kl. Splinth fehlend). a) Muschelförmiger Kopf mit gravierten Ranken. Innenvergoldung. Monog. Mz. Johann Heinrich Bartisch II (gSee Sold Price
Sold2016Kelle / Ladle, Georg Jensen, Denmark, um 1925Kelle / Ladle, Georg Jensen, Denmark, um 1925 Punzierung: Silber 925, Meistermarke, Maße: L. 13 cm, Zustand: gut Hallmarks: Silver 925, maker's mark, Size: L. 13 cm, Condition: goodSee Sold Price
Sold2021Sechs kleine Biedermeier-Löffel und -Kelle.13 Lot Silber, 185 g. Aufwendig reliefierte Griffe mit Rocaillen, tief gemuldete Laffen. Mz. "AE", l. verputzte Beschau Österreich/Ungarn, mit Dat. 1850. L. 15 bzw. 20 cm.See Sold Price
Sold2015Biedermeier Kelle 812,6er Silber. Punzen: 13. L. 25,5Biedermeier Kelle 812,6er Silber. Punzen: 13. L. 25,5 cm. Gew.: 44 g. Getriebene, vergoldete Laffe mit zwei Schnaupen.See Sold Price