Sold2023Viennese glass and metal surveys, tenViennese glass and metal surveys, ten Complete Lot Details Das Glas des Jugendstils Waltraud Neuwirth, Prestel, Germany, 1973. 435 pages, Hardcover with dustjacket. Nancy Jugendstil In LotSee Sold Price
Sold2024Lot of three Austrian Glass Reference BooksLot of three Austrian Glass Reference Books Das Bohmische Glas 1700-1950: Band IV Jugendstil in Bohmen by Passauer Glasmuseum Das Bohmische Glas 1700-1950: Band V Jugendstil in Bayem and SchlisieSee Sold Price
Sold2022Een lot porseleinen Famille Rose kommen. China, 18e eeuw.Een lot porseleinen Famille Rose kommen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. CEen lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. CEen lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi.Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder waaronder een bord, dekEen lot divers porselein waaronder waaronder een bord, dekselpotje en trekpotje. China, Kangxi & Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schEen lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schotels. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China,Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landEen lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot porseleinen borden met floraal decor. China, QianglEen lot porseleinen borden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China,Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein onder andere Amsterdams bont. ChinEen lot divers porselein onder andere Amsterdams bont. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van 4 satsuma aardewerk vazen. Japan, 1e helft 20eEen lot van 4 satsuma aardewerk vazen. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porseleinen borden met diverse decors. China, 18/19Een lot porseleinen borden met diverse decors. China, 18/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse cloisonne waaronder twee dekseldozen. ChinaEen lot diverse cloisonne waaronder twee dekseldozen. China, 19e en 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder dekselkoppen. Japan, 19eEen lot divers porselein waaronder dekselkoppen. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decEen lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decor en een Famile Rose dekseldoos. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse aziatische voorwerpen waaronder Chinese medEen lot diverse aziatische voorwerpen waaronder Chinese medailles. Azi‘, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kom en een bordje. ChinEen lot porselein bestaande uit een kom en een bordje. China, Qianglong.See Sold Price
BonhamsGUSTAV STICKLEY (1858-1942) DOUBLE-DOOR BOOKCASE NO. 718, Eastwood, New York, c. 1910, oak, glas...$1,300
3 days LeftDenotter Auctions, LLCLot of Antique Primitive Tools Level, Saw, Planer, W.O. Culver, Stanley$7(2 bids)
5 days LeftBonhamsHarland Miller (British, born 1964) Hate's Outta Date (Blue) Screenprint in colours, 2022, on wo...£4,000
5 days LeftBonhamsKudzanai-Violet Hwami (Zimbabwean, born 1993) Nzombe ne Karwe Lithograph in colours, 2019, on wo...£1,600
5 days LeftBonhamsCornelia Parker (British, born 1956) Worry Lines The complete set of seven etchings, 2008, on wo...£2,000
3 days LeftMynt Auctions2019 ALCS Full Game 2 Ticket Yankees @ Astros Correa WO HR Judge HR NM 51227$10
13 hrs LeftJeschke Jadi Auctions Berlin GmbHMaennchen, Albert Akt mit Schultertuch. 1915. Aquarell und Gouache über Bleistift auf Velin.€200
3 days LeftClaydon Auctioneers LtdAn Art Nouveau / Jugendstil cast standish of shaped form with enamel waterlily and lotus flower£50
2 days LeftClaydon Auctioneers LtdA French Jugendstil / Art Nouveau majolica jug of hexagonal form by Gustave de Bruyn, decorated with£20
2 days LeftNoble House Collection GalleryLOT OF 4 ENAMELED BANGLES COSTUME JEWELRY HENRI BENDEL SPARTINA J.CREW VERA BRADLEY$30(1 bid)
2 days LeftNoble House Collection GalleryA STUNNING LARGE VINCE CAMUTO COSTUME JEWELRY LOT NECKLACES BRACELETS$60(1 bid)