Similar Upcoming Sales
Andy Warhol (1928 Pittsburgh, PA - 1987 New York) (after), Four posters after 'Elvis Presley', 1963;Andy Warhol (1928 Pittsburgh, PA - 1987 New York) (after), Four posters after 'Elvis Presley', 1963; 'Mick Jagger', 1975; 'Skulls', 1976; 'Debbie Harry', 1985 (prints later), 4 sheets offset lithograp

![[WARHOL, Andy (American, 1928-1987), after]. A group of 2 l... (1 of 3)](https://p1.liveauctioneers.com/928/266300/139041797_1_x.jpg?height=282&quality=70&sharpen=true&version=1667570911)