Andy Warhol (1928 Pittsburgh, PA - 1987 New York) (after), Four posters after 'Elvis Presley', 1963;Andy Warhol (1928 Pittsburgh, PA - 1987 New York) (after), Four posters after 'Elvis Presley', 1963; 'Mick Jagger', 1975; 'Skulls', 1976; 'Debbie Harry', 1985 (prints later), 4 sheets offset lithograp