Arthur Seiden, Castle, Lithograph
Similar Upcoming Sales
1972 Maurice Esteve Original Lithograph Aristovert XXe SiecleAlberto Magnelli Original Lithograph XXe siecle 1967Vieira da Silva Lithograph Spanish village 1966 XXe SiecleAgam Yaakov Original Lithograph-1 XXe siecle 1980Edward Arden: AquariumSylvia Carewe original lithographCarla Accardi Aquatint Etching Signed Numbered Certified2 days LeftJean Helion, Composition, Lithograph1 day LeftRobert Lobe, Woods Walk, Lithograph1 day LeftMillard Owen Sheets, Field, Lithograph1 day Left1980 Wayne Ensrud Royal Chateau lithograph signed5 days LeftFrancois Desnoyer : Vue d'eglise, circa 1950 - Hand-SignedFeb 06, 2026Ovadia Alkara - Aquatint Etching from 19807 hrs LeftBargheer, EduardRuth Chaney, Modern Ruins, circa 1936-38.1 day LeftTodros Geller, Towers, 1932.1 day Left