Sold2022Alaus zetonas VilniusAlaus zetonas "Bier Marke" Vilnius, "Lewin". 1917 m. zalvaris. Skersmuo - 20,5 mm. Keywords: Lithuania Lithuanian Vilna WilnoSee Sold Price
Sold2022Popieriaus peilis VilniusPopieriaus peilis Prekybos namai "Bracia Jablkowscy", Varsuva-Vilnius. XX a. 3-4 des. Metalo lydinys, plienas. Ilgis - 18,3 cm. Keywords: Lithuania Lithuanian Vilna WilnoSee Sold Price
Sold2021Vinogradovo vadovas Lithuania LithuanianVinogradovo vadovas po VilniuVinogradov A.A. Putevoditel' po gorodu Vil'ne i yego okrestnostyam So mnogimi risunkami i noveyshim planom, sostavlennym po Vysochayshe konfirmovannomu. Vil'na, Izdaniye kSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Tvenkinys Katedros aiksteje.Stereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" PeterburgeSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Trinapolio baznyciaStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" Peterburge. NuotrauSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Kryziaus kelio pradzia KalvarijoseStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" PeteSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Kryziaus kelio stotis KalvarijoseStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" PeterSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. BelmontasStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" Peterburge. Nuotrauka paklijuSee Sold Price
Sold2021Stanislaw Filibert Fleury Lithuania LithuanianStanislovas Filibertas Fleris (Stanislaw Filibert Fleury, 1858-1915)Genre Stereoscopique S. Fleury a Vilna. Neris prie TrinapolioStereofotografija, fotopopierius pagamintas "Skamoni" Peterburge. NuotrSee Sold Price
Sold2020Jewish Judaica Lithuania Ghetto Vilna[Book of Vilnius Ghetto Library] W. J. Locke. Mielas klajunas: romanas. Kaunas: "Naujo zodzio" leidinys, 1932. 212 p. Title page stamp in Lithuanian and German: "GEDRuFT / Bucher Kontrol [neisk. zodisSee Sold Price
Sold2020Jonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
Sold2019Hansson Lithuania LithuanianJalmaras Hansonas (Hjalmar Hansson, 1864- po 1932) Audringa jura XIX a. pab. - XX a. pr., drb., al., 66 x 82 Sign. AK: HJ. HanssonSee Sold Price
Sold2021Adomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893-1969)PeizazasXX a . 6-7 des., kart., temp., 74 x 114Sign. AD: A. GaldikasSee Sold Price
Sold2020Albert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
2021Ostra Brama Lithuania LithuanianIkonele "Ausros Vartu svc. Dievo Motina", su aptaisu ir remeliu XIX a. pab. Lietuva.Varis, stampavimas, emalis, auksavimas, audinys. Remelis - varis, stampavimas, azuras, sidabravimas. Matmenys 6,5 xSee Sold Price
Sold2020Juozas Tumas Vaizgantas Lithuania LithuanianNuotrauka. Ekonomines kariu bendroves fotostudijaJuozas Tumas-Vaizgantas (1869-1933) sventina studentu mediku korporacijos "Fraternitas Lituanica” veliava. 1924, Kaunas, fotopop., sid., brom., 1See Sold Price
Sold2020Kazys Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887 - 1978) Fantazija1961., pop., temp., misri techn., 38,5 x 50Sign. AD: K.Ã…Å“See Sold Price
Sold2020Ignacas Scedrovskis Lithuania LithuanianIgnacas Mauricijus Scedrovskis (1815 - 1870)Pyragaiciu pardavejas1839 - 1845, pop., litografija, 26,2 x 28,8Sign. AK: kliseje Gime 1815 m. Raseiniuose. Mokesi tapybos Vilniaus universitete pas J. RustSee Sold Price
Sold2021Vytautas Ignas Lithuania LithuanianVytautas Ignas (1924-2009)Berniukas su dudeleXX a. 6 des. kart., tusas, akvarele, 76 x 51Sign. AD: IgnasSee Sold Price
Sold2021Nijole Valadkeviciute Lithuania LithuanianNijole Valadkeviciute (1944-2020)Paukste1995, drb., al., 63 x62KP: giminaiciu patvirtinimas.See Sold Price
Sold2021Edward Karniej Lithuania LithuanianEdvardas Karniejus (Edward Karniej, 1890-1942)Berniuko portretas1942, pop., sangv., 39,5 x 31,5 Sign. AK: monograma 1942See Sold Price
Sold2021Paukstiene Lithuania LithuanianJadvyga Dobkeviciute - Paukstiene (1913-2005)Lietuves vakaroja1965, drb., al., 51 x 100Sign. Jadv. PaukstieneSee Sold Price
2021Stanilaw Zukowski Poland Lithuania LithuanianStanislovas Zukovskis (Stanilaw Zukowski 1911- 1982)Kermosius Lukiskiu aiksteje1938, pop., ofortas, 29 x 42, lakstas 35 x 52Sign. AD: St. Zukovski, Vilno 1938See Sold Price
Sold2020Stasys Eidrigevicius Lithuania LithuanianStasys Eidrigevicius (g. 1949)FiguraXX a., 9 des., pop., tusas, akv., 29,5 x 22See Sold Price
Jun 26Potter & Potter AuctionsPAUKSTIENE, Jadvyga (Lithuanian, 1913-2005) Quiet Morning a City. 1989. Oil on board$150
Jun 23Schilb Antiquarian Rare Books1842 Hebrew Torah Five Pentacles Parashah Bible Ashkenazi Jew Vilnius Lithuania$6(3 bids)
3 days LeftArk Auctions IncLARGE LITHUANIAN --AMERICAN BRONZE SCULPTURE JACQUES LIPCHITZ GUITARIST$4,000
Jun 18Matsart Auctioneers and Appraisers LTD.Moshe Rosenthalis 1922- 2008 (Lithuanian) Figures in landscape oil on cardboard$290
1 day LeftMynt Auctions1933 Registered Lithuania Airmail Zeppelin Cover Klaipeda to Recife Brazil$630
Jun 26Potter & Potter AuctionsKEZYS, Algimantas (Lithuanian/American, 1928-2015) Ten Photographs. Titles include: Les Invalides$250(2 bids)
Jun 26Potter & Potter AuctionsLOVET-LORSKI, Boris (Lithuanian/American, 1891 – 1973). Gro...$1,000
Jun 26Potter & Potter AuctionsLOVET-LORSKI, Boris (Lithuanian/American, 1891 – 1973). Gro...$1,000