Dennis Oppenheim, Study for Uppercut, Lithograph
Similar Upcoming Sales
James Havard - UntitledFeb 19, 2026Jeffrey Gibson (b. 1972) Untitled, 2015 Mixed meFeb 19, 2026Jasper Johns, Composition, Jasper Johns, 17 Monotypes, Limited Edition HeliogravureFeb 21, 2026Richard Smith - Olympische Spiele Munchen 1972, 1971Feb 06, 2026Richard Smith, 1982, Gouache and PencilAlberto Magnelli, Composition, XXe siecle, Limited Edition Lithograph2 days LeftCRASH - Untitled TagFeb 26, 2026Frank Stella "Wolfeboro" Lithograph 19744 days LeftJasper Johns - Spoleto Festival, Offset Lithograph (Pencil Signed)Feb 17, 2026Fernand Léger, Les Foreurs, Fernand Léger, Dessins de Guerre, Limited Edition Lithograph1216 Lots AwayMan Ray (1890-1976) UntitledFeb 11, 2026Fernand Leger, Composition, Cirque, Lithographies Originales, Limited Edition LithographFeb 14, 2026Elfi Schuselka Abstract Composition Mixed Media6 days LeftNorris Embry (American, 1921-1981), Untitled, 1975,Paul Guiramand, Composition, L'Odyssee, Limited Edition Lithograph2 days LeftPaul Guiramand, Composition, L'Odyssee, Limited Edition LithographFeb 14, 2026