Lithograph, "Cosmic Code", by Margot Lovejoy, 7/40, 24"
Similar Upcoming Sales
Alain Le Yaouanc - Offset Lithograph - DLM1969 (Derriere le Miroir)Feb 22, 2026Tim Yanke Prime Cosmic1 day LeftAlberto Magnelli, Projets de Pegase, Paroles peintes I, Limited Edition Etching1 day LeftJack Tworkov, L.P.#2 - Q2 -75Modern School, mixed media on Masonite, 1997Feb 18, 2026Ad Arma - Color Etching - Hand signedFeb 22, 2026Framed Antoni Clave "Untitled" Mixtodia print 1989 Signed 10/ 996 days LeftAlain Le Yaouanc - Lithograph - DLM1969 (Derriere le Miroir)Feb 22, 2026Orlando Pelayo, Composition, Œuvres completes d'Albert Camus, Limited Edition Lithograph1 day LeftJoan Miró, Composition (Cramer 102; Mourlot 428-449), Derrière le miroir, Limited EditionJul 01, 2025Art Mark Andrews Godwin Explorer XXXXV Monotype Color Etching Signed UK Modern5 days LeftBen (Robert Benjamin) Norris (American, 1910-2006) Space Semaphor, 1973-1974,Tim Yanke Off to the Wild Nothing1 day LeftClaire Colette, Ritual Worlding4 days LeftJohnny Friedlaender, Composition, XXe siecle, Limited Edition LithographFeb 21, 2026"YYKKXM" 2006 PASTEL ON PAPER BY ANTONIO J FARFAMFeb 15, 2026