Cornice in legno dorato, XIX secolo
fascia bulinata e decorata, cm 80x67 ( 67x54)
- 27% up to €400,000.00
- 24% above €400,000.00
Estimate €300 - €400
Item located in Genova, itSee Policy for Shipping