Art & Antiques 2017-06-09 Auction - 274 Price Results - Zeeuws Veilinghuis in NL - Page 6

Rechthoekig ijzeren en houten kistje met verhoogdGlazen zandloper in benen standaard. Boven- enKoppel ruiterradslotpistolen. Versierd en verzilverd.
Middelburg, Netherlands

Art & Antiques

Art & Antiques
Lot Number: Lowest
Zilveren boekomslag met florale versieringen en: Zilveren boekomslag met florale versieringen en bijbelse voorstellingen. Met boek: The New Testament. Holland, 19e/20e eeuw. H. 15,5 cm.
0394: Zilveren boekomslag met florale versieringen enEst. €150-€200
Bezoarsteen gevat in zilveren montuur met tekst 'Lapis: Bezoarsteen gevat in zilveren montuur met tekst 'Lapis Bezoar'. Holland, verm. eind 17e/begin 18e eeuw. Diam. ca 8 cm. L. 10,5 cm.
0400: Bezoarsteen gevat in zilveren montuur met tekst 'LapisEst. €1,500-€2,000
Zilveren chatelaine met schaar, speldenkussen en: Zilveren chatelaine met schaar, speldenkussen en naaldenkoker met vingerhoed. Mt. Dirk Hoep, Hoorn. Jl. 1787. Schede schaar van latere datum.
0401: Zilveren chatelaine met schaar, speldenkussen enEst. €400-€600
Ronde zilveren koektrommel met op de deksel een: Ronde zilveren koektrommel met op de deksel een gegraveerde afbeelding van personen met een draagkoets. Binnenkant verguld. Mt. G. Greup, Schoonhoven. Jl. 1889. Diam. 13 cm. Tot. gew. ca. 550 gr.
0405: Ronde zilveren koektrommel met op de deksel eenEst. €200-€400
Driehoekig zilveren lodereindoosje met ketting,: Driehoekig zilveren lodereindoosje met ketting, versierd met personen en dieren. Schoonhoven, 18e eeuw. H. 3 cm. Binnenwerk met vingerhoed.
0406: Driehoekig zilveren lodereindoosje met ketting,Est. €100-€200
Zilveren roomlepel, bak met schelpvorm, florale: Zilveren roomlepel, bak met schelpvorm, florale motieven. Mt. Remmelt van der Wolde, Meppel. 1762-1790. L. 12 cm. Gew. ca. 23 gr.
0411: Zilveren roomlepel, bak met schelpvorm, floraleEst. €200-€250