Antiques and African Art auction session 2/4 2020-02-11 Auction - 307 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 8

Afican ArtArtClock
Arnhem, Netherlands

Antiques and African Art auction session 2/4

An auction of antique and African Art, total 300 lot numbers
Lot Number: Lowest
Art: 2 Oude affiches van wijnveilingen bij Christies gehouden in 1815 en 1901, per stuk buitenmaat 80x53 cm
0468: ArtEst. €100-€150
Art: Gesigneerd Johannes Eerdmans, Stilleven met koffiemolen en geemaillerde voorraadbus, doek 54x64 cm
0469: ArtEst. €50-€100
Art: Joos Javitaa (1867-1941)Madonna met Kind, doek 80x65 cm
0470: ArtEst. €100-€200Lot Passed
Mirror: Facetgeslepen spiegel in een rijkbewerkte eiken lijst, 111 cm hoog, 119 cm breed, 13 cm diep
0471: MirrorEst. €50-€100
Art: Onduidelijk gesigneerd, Vaas met asters en appels op tafel, doek 73x60 cm
0472: ArtEst. €50-€100
Art: Anton Heyboer (1924-2005)Spetterkip, crayon 20x28 cm
0473: ArtEst. €40-€80
Art: Gesigneerd Lecomte, E, getiteld Enfant, board 51x56 cm
0474: ArtEst. €50-€100
Art: Frank Richard Rosen (1946-)getiteld Atol, zeefdruk gedateerd 1996, 29/60, 64x48 cm
0475: ArtEst. €25-€50Lot Passed
Art: Cees Dolk (1949-2016)Compositie met titel Dish 3, zeefdruk 9/50, 55x70 cm
0476: ArtEst. €25-€50Lot Passed
Decoration: Platimum award, Abel Onderweg, platina singel voor verkoop van meer dan 60.000 exemplaren
0477: DecorationEst. €25-€50Lot Passed
Art: Klaas Gubbels (1934-)Composistie, litho e.a. gedateerd 1988, 48x34,5 cm
0478: ArtEst. €80-€120
Art: Sighard Gille (1941-)Haus des Berges, ets gedateerd 1973, 11/24, 55x47 cm
0479: ArtEst. €25-€50
Art: Lucebert (1924-1994)Compositie van man met hond, kleurenlitho gedateerd 1973, 168/225, 37x52 cm
0480: ArtEst. €50-€100
Art: Onduidelijk gesigneerd, Compositie met vele figuren, gemengde techniek gedateerd 1995, 40x53 cm
0481: ArtEst. €25-€50Lot Passed
Carpets: Fraaie Kelim 280x161 cm
0482: CarpetsEst. €150-€250Lot Passed
Art: Antieke topografische gravure van Leeuwaerden en Franicker, 1580, 31x49 cm
0483: ArtEst. €80-€120Lot Passed
Art: 2 antieke topografische kaarten, descriptio Frisiae Liberae, Mesone Alting uit 725, 32x42 cm per stuk
0484: ArtEst. €80-€120Lot Passed
Art: Antieke topografische kaart, Frisia Occidentalis, gedrukt in de 18e eeuw, 36x46 cm
0485: ArtEst. €80-€120
Art: Antieke topografische kaart, Tjietjerkstra deel, gedrukt in de 18e eeuw, 45x43 cm
0486: ArtEst. €80-€120Lot Passed
Furniture: Chinese teakhouten kamferkist met bestoken decor en koperen beslag, 40 cm hoog, 80 cm breed en 38 cm diep
0487: FurnitureEst. €50-€100
Furniture: Mahonie fauteuil met gestoken kuif en groene stoffering
0488: FurnitureEst. €50-€100
Clock: Comtoiseklok met geemaileerde wijzerplaat met bloemdecor en gedreven koperen rand, met vouwslinger, ca. 1850. (geen stoel, wel compleet en lopend)
0489: ClockEst. €50-€100
Clock: Comtoiseklok met geemaileerde wijzerplaat, adres Logier fils a Mirepoix, en gedreven koperen rand, met wekkerfunctie en vouwslinger, ca. 1850. (compleet en lopend)
0490: ClockEst. €80-€120
Clock: Antieke comtoiseklok met vouwslinger met gedecoreerde flens. (compleet en lopend)
0491: ClockEst. €100-€150