Christmas Auction 2020-12-05 Auction - 501 Price Results - Auction House Zezula in cz - Page 21

Brno, Czech Republic

Christmas Auction

Váno?ní aukce / Christmas Auction
Lot Number: Lowest
CESTOVNÍ OLTÁŘÍK: Střední Evropa, po r. 1850 Skládací oltářík v historizujícím tvarosloví je tvořen dřevěnou, tmavě lakovanou schránkou,
0685: CESTOVNÍ OLTÁŘÍKEst. CZK 1,000-CZK 2,000
ZEUS - EMAILOVÁ MINIATURA: Francie, Limoges, 19. stol. Emailová plaketa na měděném jádře, minuciózní malba smalty zobrazující nahou postavu Dia s modrým
0686: ZEUS - EMAILOVÁ MINIATURAEst. CZK 12,000-CZK 24,000
SOUBOR ŠESTI SILUETEK: 19. - 20. stol. Soubor šesti ženských a mužských siluetek různých rozměrů, min. 8x6 cm, max. 24x22 cm, kvaš, tuš a koláže na
0688: SOUBOR ŠESTI SILUETEKEst. CZK 2,500-CZK 5,000Lot Passed
DVOJICE SILUETEK: Bavorsko, Čechy, 1. třetina 19. stol. Dvojice profilových portrétů zachycujících mladého muže a starší dámu v čepci. Rytá
0689: DVOJICE SILUETEKEst. CZK 1,500-CZK 3,000Lot Passed
DVOJICE GRANÁTOVÝCH RÁMEČKŮ: Čechy, okolo 1900 Obdélný rámeček na fotografii s opěrkou a oválná brož v podobě rámečku, oba kusy celoplošně osázeny
0691: DVOJICE GRANÁTOVÝCH RÁMEČKŮEst. CZK 2,000-CZK 4,000
SOUBOR RÁMEČKŮ NA FOTOGRAFIE - 5 KS: Anglie, Itálie, konec 19. - 20. stol. Pět dekorativních rámečků na fotografie s opěrkami i závěsy, různé materiály (obecný kov,
0692: SOUBOR RÁMEČKŮ NA FOTOGRAFIE - 5 KSEst. CZK 1,000-CZK 2,000
KOŠÍK - PTAČÍ HNÍZDO: Rakousko, Vídeň, okolo 1900 Dekorativní košík s měděným výpletem, na třech nožkách a s úchytem v podobě větévek,
0693: KOŠÍK - PTAČÍ HNÍZDOEst. CZK 1,900-CZK 3,800Lot Passed
RAKOUSKÝ KYRYSNÍK: Itálie, Alessandria, po r. 1968 Miniatura příslušníka císařské armády v uniformě z doby okolo roku 1840. Stříbro
0694: RAKOUSKÝ KYRYSNÍKEst. CZK 9,000-CZK 18,000
BUSTA ŽENY: 19. / 20. stol. Realisticky modelované portrétní poprsí starší dámy s drdolem, náhrdelníkem a náušnicemi, bronz patinovaný, nízký
0697: BUSTA ŽENYEst. CZK 900-CZK 1,800
Stanislav Sucharda (1866-1916) Čechy, Praha,: UPOMÍNKOVÁ PLAKETA PRAHA A VLTAVA 1902 Bronz postříbřený, 7,2x5,8 cm, na zadní straně pamětní nápis od Čsl. červeného
0698: Stanislav Sucharda (1866-1916) Čechy, Praha,Est. CZK 1,900-CZK 3,800
RUKOJETI SLUNEČNÍKŮ: Evropa, konec 19. stol., 20. stol. Soubor devíti kusů rukojetí k deštníkům nebo k paraplíčkům: Modrý smalt s bílými květy, d. 20 cm. -
0699: RUKOJETI SLUNEČNÍKŮEst. CZK 4,000-CZK 8,000Lot Passed
DVOJICE VYCHÁZKOVÝCH HOLÍ: Střední Evropa / Německo, 19. / 20. stol. Hůl z tvrdého dřeva se stříbrnou rukojetí. D. 86 cm. - Hůl z brslenového dřeva s rukojetí z
0701: DVOJICE VYCHÁZKOVÝCH HOLÍEst. CZK 800-CZK 1,600
Švýcarsko, Doxa,: KAPESNÍ HODINKY DOXA zač. 20. stol. Kapesní hodinky s pláštěm z bílého kovu, Ø ciferníku 5,5 cm (celk. 6,8 cm). Bílý ciferník je
0702: Švýcarsko, Doxa,Est. CZK 6,900-CZK 13,800Lot Passed
Československo, Prim,: NÁRAMKOVÉ HODINKY PRIM DIPLOMAT konec 60. let 20. stol. Pánské mechanické náramkové hodinky s datumovkou, ocel postříbřená, kožený
0703: Československo, Prim,Est. CZK 5,900-CZK 11,800
Československo, Prim,: NÁRAMKOVÉ HODINKY PRIM DIPLOMAT - VÝROČNÍ EDICE ŠKODA 1969 Pánské mechanické náramkové hodinky s datumovkou, ocel pozlacená,
0704: Československo, Prim,Est. CZK 5,900-CZK 11,800
HLAVIČKA DÝMKY: Střední Evropa, 19. stol. Hlavička dýmky z parohu, zdobená řezbou jelena a laně, na víčku z pečeti plastická řezba psa a křepelek.
0705: HLAVIČKA DÝMKYEst. CZK 2,500-CZK 5,000
LOVECKÁ TROFEJ: Československá republika, 1. pol. 20. stol. Mufloní trofej. Upevněno na řezbou zdobeném štítku s dubovými listy a žaludy. V. 57 cm. Stav
0706: LOVECKÁ TROFEJEst. CZK 900-CZK 1,800
LOVECKÁ PUŠKA: Evropa, okolo r. 1860 Hlaveň osmihranná, ráže 16 mm s hladkým vývrtem, neznačená, osazená bronzovou muškou. Původně křesadlový
0707: LOVECKÁ PUŠKAEst. CZK 5,000-CZK 10,000
DÝKA: DÝKA Střední Afrika, 19. stol. Široká dýka s čepelí ve tvaru listu, se středovým žlábkem a tepaným motivem vln. Dřevěná
0708: DÝKAEst. CZK 5,000-CZK 10,000Lot Passed
MODEL 305 MM HMOŽDÍŘE: Rakousko-Uhersko / Čechy, po r. 1910 Kovový model těžkého hmoždíře Škoda vzor 11/16 umístěný na mramorovém podstavci s mosaznou
0709: MODEL 305 MM HMOŽDÍŘEEst. CZK 7,000-CZK 14,000
ŠKOLNÍ TABULKA: Konec 19. stol. Břidlicová černá tabulka, ve smrkovém rámečku otvory pro přivázání křídy a hubky. Povinná pomůcka
0710: ŠKOLNÍ TABULKAEst. CZK 500-CZK 1,000