Art, antiques & collectibles 2015-05-10 Auction - 177 Price Results - Venduhuis Rijswijk in South-Holland - Page 3

Rijswijk, South-holland

Art, antiques & collectibles

Online auction : art, antiques & collectibles
Lot Number: Lowest
Reinier Pijnenburg (1884-1968): Reinier Pijnenburg, Portret echtgenote vd schilder, 40x30 cm, olieverf op doek, gesigneerd
0049: Reinier Pijnenburg (1884-1968)Est. €100-€200Lot Passed
Antoon Molkenboer (1872-1960): Antoon Molkenboer, Portret van een vrouw, 40x30cm, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1949
0050: Antoon Molkenboer (1872-1960)Est. €200-€300Lot Passed
Jan Sierhuis (1928): Jan Sierhuis, 'Lovers', Gedateerd 1965, olieverf op doek, 54x44,5 cm, Herkomst: Galerie Westing , Denemarken
0052: Jan Sierhuis (1928)Est. €1,500-€2,000Lot Passed
Adrianus van Everdingen (1832-1912): Adrianus van Everdingen, Panoramisch landschap met figuren, Gesigneerd en gedateerd 1863, Olieverf op doek, 90x140 cm, Museaal werk!!!, Herkomst: Kunstliefde Utrecht
0053: Adrianus van Everdingen (1832-1912)Est. €5,000-€7,000Lot Passed
Anton Heyboer (1924-2005): Anton Heyboer, Schildpad in rood-blauw, Aquarel, 60x69, Gesigneerd
0054: Anton Heyboer (1924-2005)Est. €400-€600Lot Passed
Anton Heyboer (1924-2005): Anton Heyboer, Schildpad in rood-geel , Aquarel, 60x68,5cm Gesigneerd
0055: Anton Heyboer (1924-2005)Est. €400-€600Lot Passed
Pierre Ernest Ballue (1855-1928): Pierre Ballue, Landschap, olieverf op doek, 49x63cm, gesigneerd
0056: Pierre Ernest Ballue (1855-1928)Est. €300-€500Lot Passed
Arnout van Gilst (1898-1982): Arnout van GilstHavengezichtOlieverf op doek30x60 cmGesigneerd
0057: Arnout van Gilst (1898-1982)Est. €400-€600Lot Passed
South-German Cabinet secretaire, 18th c.: Cabinet Secretaire, 18th c., Parqueterie. Beautifull piece of furniture, h.181,5 cm, W. 124 cm D. 59 cm
0058: South-German Cabinet secretaire, 18th c.Est. €18,000-€20,000Lot Passed
Indonesische school: AquarelRijstplukkers in het veld
0059: Indonesische schoolEst. €80-€120Lot Passed
Spaanse School, Alfonso: Alfonso, gesigneerdGezelschap in herbergGedateerd 1970Olieverf op doek
0060: Spaanse School, AlfonsoEst. €100-€200Lot Passed
Maxime Roubinet (1926): Maxime Roubinet, landschap, Zuid-Frankrijk, Olieverf op doek, 50x60cm, Gesigneerd
0061: Maxime Roubinet (1926)Est. €2,000-€3,000Lot Passed
Felicien Bobeldijk (1876-1964): F. Bobeldijk, ets, 51x40cm, Gesigneerd, Ver. tot Bev. v. B.K. 1931
0064: Felicien Bobeldijk (1876-1964)Est. €80-€100Lot Passed
Marianne Dubois: Marianne Dubois'Un autre monde'Ets, 3/20gedateerd 198031x48cm
0065: Marianne DuboisEst. €50-€80Lot Passed
Jan Kelderman (1914-1990): Jan Kelderman, Schepen op zee, olieverf op doek, 48x69cm, gesigneerd
0066: Jan Kelderman (1914-1990)Est. €100-€200Lot Passed
Jan Kelderman (1914-1990): Jan Kelderman, Parijs, olieverf op doek, 49x39cm, Gesigneerd
0067: Jan Kelderman (1914-1990)Est. €100-€200Lot Passed
Jan Kelderman (1914-1990): Jan Kelderman, Haven Namen-Dinant, Olieverf op doek, 48x70cm, Gesigneerd
0068: Jan Kelderman (1914-1990)Est. €200-€300Lot Passed
Jan Franken Pzn. (1896-1977): Jan Franken Pzn., Zigeuners, Houtsnede , kleur, 29,5x24cm
0069: Jan Franken Pzn. (1896-1977)Est. €100-€200Lot Passed
Daan de Vries: Daan de VriesMolenOlieverf op board20,5x30,5cm
0070: Daan de VriesEst. €100-€200Lot Passed
M. J. Baron (1872-1956): M.J. Baron (1872-1956)4 etsen , aquatint, Parijs17x20 cmGesigneerd met potlood
0071: M. J. Baron (1872-1956)Est. €200-€300Lot Passed
Duitse School: Duitse School, onduidelijk gesigneerd12x19cm , ets
0072: Duitse SchoolEst. €40-€60Lot Passed