Antique and Art Auction Derksen 2019-11-19 Auction - 283 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 6

Antieke kussenkast, palissander op eiken met zwartMaurice Courant (1857-1925) Zeegezicht met zeilboten,Grote koop Marklin jaren 30 b.u. locomotief met tender,
Arnhem, Netherlands

Antique and Art Auction Derksen

Auction with typical Dutch Antique, Art and Decoration, 300 lot number
Lot Number: Lowest
Onduidelijk gesigneerd, vrouw met puntmuts van: Onduidelijk gesigneerd, vrouw met puntmuts van klederdracht Volendam, crayon 22x15 cm Category: Aquarellen;
0421: Onduidelijk gesigneerd, vrouw met puntmuts vanEst. €50-€100Lot Closed
Mahonie op eiken Louis Seize 4-laads commode met: Mahonie op eiken Louis Seize 4-laads commode met koperen beslag 91 cm hoog, 96 cm breed, 47,5 cm diep Category: Meubelen;
0425: Mahonie op eiken Louis Seize 4-laads commode metEst. €100-€150Lot Closed
Bruin lederen oorfauteuil, 108 cm hoog: Bruin lederen oorfauteuil, 108 cm hoog Category: Meubelen;
0427: Bruin lederen oorfauteuil, 108 cm hoogEst. €50-€100Lot Closed
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en: Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en zeemeerminnen aan zijkanten, vroeg 19e eeuw Category: Klokken;
0431: Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat enEst. €100-€200Lot Closed
Antieke handgeknoopte Heriz, 346x250 cm: Antieke handgeknoopte Heriz, 346x250 cm Category: Tapijten;
0432: Antieke handgeknoopte Heriz, 346x250 cmEst. €100-€200Lot Closed
Mahoniefineer op eiken kabinet met 3-laads: Mahoniefineer op eiken kabinet met 3-laads dubbelgebogen onderkast, op klauwpoten, omstreeks 1760, 241 cm hoog, 187 cm breed, 70 cm diep Category: Kasten;
0435: Mahoniefineer op eiken kabinet met 3-laadsEst. €500-€750Lot Closed