Antique and Art Auction Derksen 2019-11-20 Auction - 387 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 7

Zeer fraaie witgouden tennis collier,18-krt., bezet2 Engels zilveren tafelkandelaren, Sheffield,Jaren 50 notenfineer dressoir op metalen pootjes,
Arnhem, Netherlands

Antique and Art Auction Derksen

100 lots of Design in this Dutch Auction
Lot Number: Lowest
3-delig Engels gedreven zilver theestel, Londen,: 3-delig Engels gedreven zilver theestel, Londen, jaarletter 1835, b.u. theepot, suikerpot en melkkan, rijkelijk versierd met floraal decor en sierlijke grepen, deksel theepot voorzien van bloem, 17
7061: 3-delig Engels gedreven zilver theestel, Londen,Est. €400-€600Lot Closed
Koopje divers zilver, b.u. 2 odeurflacons, 2: Koopje divers zilver, b.u. 2 odeurflacons, 2 zoutvaatjes met blauwglazen binnenbak (chipjes), servetband, vingerdoekring, miniatuur beddenpan, suikerschepje, peperstrooier en een troffel met houten
7066: Koopje divers zilver, b.u. 2 odeurflacons, 2Est. €50-€100Lot Closed
6 glaasjes op zilveren voet, 10 cm hoog: 6 glaasjes op zilveren voet, 10 cm hoog Category: Glas ;Zilver;
7067: 6 glaasjes op zilveren voet, 10 cm hoogEst. €20-€40Lot Closed