Lot Number: Lowest
0001: 1958 Ellsworth Kelly Original Lithograph DM05110L Derriere le MiroirEst. US$200-US$250Lot Passed
0002: 1958 Ellsworth Kelly Original Lithograph DM06110L Derriere le MiroirEst. US$200-US$250Lot Passed
0003: 1958 Ellsworth Kelly Original Lithograph DM07110L Derriere le MiroirEst. US$300-US$350Lot Passed