September Sale 2022 Day 2 2022-09-20 Auction - 431 Price Results - Medusa Auctioneers in Noord Brabant

Een Tibetaanse, Boeddhistische thangka met voorstelling vanEen lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas enEen Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde d
Sprundel, Noord Brabant, Netherlands

September Sale 2022 Day 2

Asian and European porcelain and ceramics.
Lot Number: Lowest
Een bamboekoraal. 1e helft 20e eeuw.: Een bamboekoraal. 1e helft 20e eeuw.
1309: Een bamboekoraal. 1e helft 20e eeuw.Est. €80-€120