Lot Number: Lowest
0065: 1958 Ellsworth Kelly Original Lithograph DM03110L Derriere le MiroirEst. US$250-US$300Lot Passed
0066: 1958 Ellsworth Kelly Original Lithograph DM05110L Derriere le MiroirEst. US$250-US$300Lot Passed
0067: 1958 Ellsworth Kelly Original Lithograph DM06110L Derriere le MiroirEst. US$250-US$300Lot Passed