Sold2023Boutkowsky Vokieciu gatveVilnius, Vokieciu gatve Fotografas Mironas Butkovskis (Miron Boutkowsky, 1865 - po 1902) Fotografija, kartonas, autorinis ispaudas, atelje antspaudas kitoje puseje, 6,5 x 10,5Vilnius, iki 1902 KeywordSee Sold Price
Sold2021Vokieciu sarvuociai Memel Lithuania LithuanianVokieciu sarvuociai Klaipedoje 1939 m.Fotografija, 9 x 14Klaipeda, 1939 m. kovo men.See Sold Price
Sold2020Memel Klaipedos gatve Lithuania LithuanianNuotrauka. Klaipedos gatve A. Hitlerio apsilankymo metu 1939, fotopop., sid., brom, 17 x 23Nuotrauka atspausta Vienoje, Agentur Schostal (Austrijos ziniasklaidos fotoagentura). Agentur Schostal spaudaSee Sold Price
Sold2023Boutkowsky Kotrynos baznyciaVilnius, Sv. Kotrynos baznycia Fotografas Mironas Butkovskis (Miron Boutkowsky, 1865-po 1902) Fotografija, kartonas, autorinis ispaudas, atelje antspaudas kitoje puseje, 6,5 x 10,5Vilnius, iki 1902 KeSee Sold Price
Sold2016Agnieszka Butkowska (b. 1986), Behind, 2015, oil onAgnieszka Butkowska (b. 1986), Behind, 2015, oil on canvas, 100 x 120 cm, signed, dated and described on the reverse: 'BUTKOWSKA | "ZA" 2015'See Sold Price
Sold2022Yankel "Jacob Burck" Boczkowsky (Polish/American)Yankel "Jacob Burck" Boczkowsky (Polish/American, 1907-1982), "The Lord Provides", 1934, lithograph, pencil-signed and dated lower margin, "France" watermark visible, 11 7/8 in. x 9 in., unframed. ConSee Sold Price
Sold2021Kauno liuteronu baznycios projektasKauno liuteronu baznycios sanciuose projektasGyvenamojo namo pritaikymo liuteronu maldos namams (baznyciai) projektas.Namas ir baznycia buvo Liuteronu gatveje 22, dabartinis adresas Vokieciu gatve 14.See Sold Price
Sold2022Vilnius, Sv. Jono gatveVilnius, Sv. Jono gatve Fotografas Mironas Butkovskis (Miron Boutkowsky, 1865 - po 1902) Fotografija, kartonas, ofsetas, 16 x 11 Keywords: Lithuania Lithuanian Vilnius WilnoSee Sold Price
Sold2022Ausros Vartu gatve VilniujeAusros Vartu gatve Vilniuje Louis Bichebois (1801-1850) ir Jean Victor Adam (1801-1866) pagal Martyna Zaleski (1796 - 1877) ir Karoli Rypinski (1809-1892) 1846, Paryzius, Lemercier, spalvinta litografSee Sold Price
Sold2022Bronislovas Jamontas Zydu gatveBronislovas Jamontas (1886-1957) Vilnius. Zydu gatve 1932, kart., guas., 27,3 x 22 Sign. AK: parasas/1932 Bronislovas Jamontas (1886-1957) - dailininkas tapytojas. Mokesi Ivano Trutnevo (Ivan TrutnevSee Sold Price
Sold2022Adomas Mendziblockis Sv. Ignoto gatveAdomas Mendziblockis (Adam Miedzyblocki, 1883-1956) Sv. Ignoto gatve Vilniuje 1931, pop., akvarele, 28 x 21 Sign., AK: A. Miedzybocki 1931 Reprint in: Dr. Jolanta Sirkaite "Academie de Vilna" VilniausSee Sold Price
Sold2022Stikliu gatve Vilniuje 1918Nezinomas autorius Stikliu gatve Vilniuje 1918, pop., piestukas, pastele, 32 x 22,5 Sign. AD: Wilno, AK: parasas Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno WilnaSee Sold Price
Sold2022Kazys Simonis Jonavos gatveKazys Simonis (1887-1978)Jonavos gatve1930, pop., tempera, 26 x 21Sign. AK:KSKeywords: Lithuanian Lithuania SimonisSee Sold Price
Sold2020Kajetonas Sklerius Benedektino gatveKajetonas Sklerius (1876-1932) Benedektino gatve XX a. 1-3 d-metis, pop., piest., 17 x 12,2 Sign. AD: K.S., KP: Draugui [...]. Po mirties dailininko Sklerio, jo zmona Elena Skleriene 1933 m. padovanojSee Sold Price
Sold2023Vincas Norkus Literatu gatveVincas Norkus (1927-2006) Literatu gatve 1973, kart., al., 71 x 56 Sign. AK: parasas 73 Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2023Jozef Pieniazek Vilnius, zydu gatveJozef Pieniazek (1888-1953) Vilnius, zydu gatve 1923, pop., medzio raizinys, 13,5 x 8,3 Sign. AD: J Pieniazek Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2023Boutkowsky Zaliasis tiltasVilnius, Zaliasis tiltas Fotografas Mironas Butkovskis (Miron Boutkowsky, 1865-po 1902) Fotografija, kartonas, autorinis ispaudas, atelje antspaudas kitoje puseje, 6,5 x 10,5 Vilnius, iki 1902 KeyworSee Sold Price
Sold2023Boutkowsky Vingio parkasVilnius, Vingio parkas Natalijos Repninos koplycia-mauzoliejus Vingio parko pakrastyje (dabar ciurlionio g.) Fotografas Mironas Butkovskis (Miron Boutkowsky, 1865-po 1902) Fotografija, kartonas, autorSee Sold Price
Sold2023Boutkowsky Sv. Tereses baznyciaVilnius Sv. Tereses baznycia Fotografas Mironas Butkovskis (Miron Boutkowsky, 1865 - po 1902) Fotografija, kartonas, autorinis ispaudas, atelje antspaudas kitoje puseje, 6,5 x 10,5Vilnius, iki 1902 KeSee Sold Price
Sold2019Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887-1978) Kaunas. Italijos gatve (dabar Mackeviciaus) ~1939, paper, tempera, 34,4 x 43,2 Signed lower right: KSimonisSee Sold Price
Sold2019Kaliszczak Wilno Poland LithuaniaZbignevas Kalisciakas (Zbigniew Kaliszczak 1903-1985) Pilies gatve Vilniuje Around 1925, oil, cardboard, 41x33 Signed lower right: ZKSee Sold Price
Sold2020Alois Gustav Rockstuh Lithuania LithuanianAlois Gustav Rockstuh (1798 - 1877)Jaunos moters portretas1830 m. Rusija, miniatiura, dramblio kaulas, guasas, juodo profilio remelyje, stiklas, 5,2 x 6,4 (8,5 x 10)Vokieciu kilmes dailininkas Alois GSee Sold Price