Sold2022Een porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuwEen porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 1Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakkEen gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een grote gebuikte porseleinen Celadon vaas met hoge balusEen grote gebuikte porseleinen Celadon vaas met hoge balustervormige hals. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzEen bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzijde. Japan, einde Meji periode.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tusseEen porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tussen floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking aardewerk vaas gedecoreerd met krijgers. ChinaEen Nanking aardewerk vaas gedecoreerd met krijgers. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Blauwe Gnu (Connochaetes taurinus)De blauwe gnoe, ook wel gestreepte gnoe of gewone gnoe (Connochaetes taurinus) is een antilope uit de familie der holhoornigen (Bovidae). Hij komt vaak in grote groepen voor op de savannen van oosteliSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauweEen porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauwe achtergrond. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een monochroom celadon craquele vaas. China, 20e eeuw.Een monochroom celadon craquele vaas. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstEen Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstellende een veldslag. Gestempeld a.d. onderzijde. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022A collection of 2 Chinese vases, Famille rose. 19th/20th C. (H:65 cm)A collection of 2 Chinese vases, Famille rose. 19th/20th century. 1 vaas gerestaureerd. See Sold Price
Sold2024Extra extra large special blue and white vase (XXL) in soft resin by Gaetano Pesce for Fish DesignExtra extra large special blue and white vase (XXL) in soft resin by Gaetano Pesce for Fish Design 2001, marked and numberedExtra grote speciale blauw en witte vaas (XXL) in zachte resin door GaetanoSee Sold Price
Sold2023Val Saint Lambert blue and clear satiné cut crystal vase, design Joseph SIMON, 1930sVal Saint Lambert blue and clear satiné cut crystal vase, design Joseph SIMON, 1930sVal Saint Lambert blauw en helder satiné geslepen kristallen vaas, design Joseph SIMON, jaren '30H 26 cmSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (YenyenEen porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Charles Catteau voor Boch Freres Keramis. Een aardewerk artCharles Catteau voor Boch Freres Keramis. Een aardewerk art decor vaas met floraal decor.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2019RingGouden ring, 18-krt, bezet met blauwe Topaas, ca. 1.00 ct. en 2 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.08 ct., 17,25 mmSee Sold Price
Sold2020Amphora, Austria ceramic vase, art Nouveau. Length: 0Amphora, Oostenrijk, vaas in keramiek, art nouveau. Lengte: 0 cm, Breedte: 0 cm, Hoogte: 27 cm, Diameter: 30 cm Description (ENGLISH): Amphora, Austria ceramic vase, art Nouveau. Length: 0 cm , Width:See Sold Price
Sold2019NecklaceWitgouden collier, 14-krt, 49,5 cm met daaraan een witgouden hanger, 14-krt met blauwe saffier, ca. 0.80 ct.See Sold Price
Sold2020Chinese Vase (cracks) Length: 0 cm , Width: 0 cm,Chinese vaas (barsten) Lengte: 0 cm, Breedte: 0 cm, Hoogte: 50 cm, Diameter: 20 cm Description (ENGLISH): Chinese Vase (cracks) Length: 0 cm , Width: 0 cm, Hight: 50 cm, Diameter: 20 cmSee Sold Price
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisGaetano PESCE (1939-2024), vase in resin edition Fish Design, stamp Gaetano Pesce Fish Design N?€700(3 bids)
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisAmphora or Keramar, a large green vase, glazed ceramic attributed to Rogier VANDEWEGHE€200
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisVAL SAINT LAMBERT colourless and blue cut crystal vase with diamond motif cut decoration, with€400
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisVal Saint Lambert, bordeaux and clear cut crystal vase, pi?ce unique 1960s and paperweight circa€140
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisMulticoloured Schneider Art Deco vase in glass paste blown in a wrought-iron frame decorated with€800
1 day LeftMaison Jules VeilinghuisJean-Michel FOLON (1934-2005), vase in glazed ceramic N? 10B, engraved signature, numbered II/IV and€1,500
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisOrange mottled vase blown in glass paste in a wrought iron frame decorated with leaf motifs, signed€200
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisVal Saint Lambert colourless and blue cut crystal vase, signed€200
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisA large multi-coloured and gilded Chinese porcelain vase with a Canton decoration of characters and€200
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisBronze Chinese Hu vase with relief decoration, 18th/19th century€300
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisVal Saint Lambert heavy red and clear cut crystal vase, 1980s, signed€140
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisVal Saint Lambert, crystal vase verre de Chine, signed and numbered 80/100€140
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisChinese vase famille rose with floral decoration and garden scene€160
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisCollection of Val Saint Lambert (4), coloured crystal vase, coupe on foot, bonbonni?re and coupe€180
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisVal Saint Lambert green and clear cut crystal Art Deco vase, signed€180
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisVal Saint Lambert, picque fleurs in blue and colourless cut crystal and vase in bordeaux and€180
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisChinese vase famille rose with decoration of flowers, birds and phoenixes€200
58 mins LeftMaison Jules VeilinghuisLouis LELOUP (1929), multicoloured crystal Val Saint Lambert vase, signed under the base VSl,€400