Sold2022Een grote gebuikte porseleinen Celadon vaas met hoge balusEen grote gebuikte porseleinen Celadon vaas met hoge balustervormige hals. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eindEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tusseEen porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tussen floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figEen grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figuren in een tuin. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met voEen set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met vogels in een boom. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvoEen set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvogels in landschap. Japan, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (YenyenEen porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China,Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuwEen porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stEen porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuEen porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemEen porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met erotische voorstelling. China, einEen porseleinen bord met erotische voorstelling. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
4 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700US$100
2 days LeftBonhamsJean-Baptiste Carpeaux (1827-1875) Figure representing Le Génie de la danse N°3€4,800
Jul 02Arete Art LimitedA celadon jade barrel shaped bead, Neolithic period, Hongshan Culture (private English collection)£600
Jul 02Arete Art LimitedA Longquan Celadon 'Dragon' urn and cover, Northern Song Dynasty (Christie's London)£5,000
3 days LeftPotter & Potter AuctionsMEADERS, Cleater and Billie (American, 20th century). Grote...US$500(4 bids)
Jul 02Arete Art LimitedA rare pale celadon jade 'floral' comb-back, Tang Dynasty (Essex private collection)£600
6 days LeftRbfineartsPair Of Early 19th Century Chinese Celadon Glaze Vases With Seal MarkUS$100(1 bid)
6 days LeftBlanc de Chine AuctionsA LATE QING FAMILLE ROSE CELADON GLAZED TRIPOD INCENSE BURNER AND COVER£100(1 bid)