Sold2017GÉRARD AUDRAN (French, 1640-1703)La vertu surmonte tout obstacle/Virtus omni obice major. Alexandre ayant passé le Ganique attaque les Perses a forces inegles et met en fuitte leur innombrable multitude. Battle of the Granicus RiverSee Sold Price
Sold2022FER FORGÉ / WROUGHT IRONDescription Français: FER FORGÉ / WROUGHT IRON Lot d'objet divers dont un support en fer forgé décoré de spirales, d'un écran d'horloge en bois peint polychrome, de quatSee Sold Price
Sold2022Herend, Een servies met koffietassen en onderbordjes bestaande uit 72 delen. Hand-painted. (D:25,5Herend, a large dinner service with coffee cups and saucers. Made of porcelain with hand-painted decors of birds and insects. All pieces are marked on the base. 72 pieces.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. ChinaEen porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Drie diverse porseleinen borden met vogel en phoenix decor.Drie diverse porseleinen borden met vogel en phoenix decor. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Emblemata.- Elger (Willem den) Zinne-beelden der liefde, Met Puntdigten en Aanteekeningen,Emblemata.- Elger (Willem den) Zinne-beelden der liefde, Met Puntdigten en Aanteekeningen, engraved additional pictorial title by Hillebrand van der Aa, engraved title vignette and 50 emblematic illusSee Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in dTwee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Vijf porseleinen bordjes met pioenroos en bamboe decor en cVijf porseleinen bordjes met pioenroos en bamboe decor en capucijner buitenzijdes. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueTwee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueel decor en landschap met brug. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. ChinEen porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een 4-pas vormige geemailleerde balustervaas met vogels enEen 4-pas vormige geemailleerde balustervaas met vogels en floraal decor in perken. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2021Mstislav Valerianovic DOBUZINSKIJ (1875-1957) Cour deMstislav Valerianovic DOBUZINSKIJ (1875-1957) Cour de ferme dans le vieux Vilnius Huile sur toile, signée du monogramme ‘M’et datée en bas à droite 51 x 34,5 cm.Mstislav Valerianovic DOBUZINSKISee Sold Price
Sold20221719 8 VOL. AMAZING VELLUM BINDINGS illustrated NETHERLANDS HISTORY LOT antique(HEUSSEN, H.F. v.) Oudheden en gestichten van Nederland. Uyt het Lat. vert., en met aantek. opgehelderd, d. H. v. R(ijn). Leyden, Chr. Vermey, 1719-23. 8 volumes. With 2 folding portraits & 17 foldingSee Sold Price
Sold202319th-century oak castle bench with medallion and beautifully carved side panels19th-century oak castle bench with medallion and beautifully carved side panels19e eeuwse eiken kasteelbank met medaillon en fraai uitgewerkte zijpanelen108 x 200 x 75 cmSee Sold Price
Sold2022BANKSY (d'après)BANKSY (d'après) Girl with balloon Horloge murale en bois et pochoir Medicom Hauteur : 53 cm – Largeur : 20 cmSee Sold Price
Sold2022BANKSY (d'après)BANKSY (d'après) Flower Bomber Horloge murale en bois et pochoir Medicom Hauteur : 45 cm – Largeur : 37 cmSee Sold Price
Sold2022BANKSY (d'après)BANKSY (d'après) Monkey Horloge murale en bois et pochoir Medicom Hauteur : 44 cm – Largeur : 26 cmSee Sold Price
Sold2022Twee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decorTwee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decor met vogels en insecten, gemerkt met lotus. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2023MAP, Malta, TirionMalta. Isaac Tirion, Nieuwe Kaart van't Eiland Maltha met Gozo en Comino..., from Nieuwe en Beknopte Hand Atlas, 1761 (dated). Hand Color. Handsome, large map of the Maltese Islands with superb detailSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2016Gaetano PESCE (1939) - édition "Fish Design" - 1996.Gaetano PESCE (1939) - édition "Fish Design" - 1996. Horloge murale en résine molle de couleur, de forme libre (pièce unique). Numérotée "206".See Sold Price
15 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisWall piece TERRA NOVA with weather instruments in an oak case with a solid brass backplate with a€600
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisSideboard Credenza designed by Florence Knoll in 1961, cabinet on base of tubular steel with€1,000
5 days LeftLOS ANGELES ESTATE AUCTIONJohannes Hermanus Barend Koekkoek - Strandgezicht met ruiters en bomschuit Oil on BoardUS$100
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisLamp Crazy Queen with base in silver-plated bronze and shade in satin crystal glass with floral€240
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisLouis XVI mantel clock in white and black marble and with gilt decorations, dial marked Denoyette €800
15 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisArthur Waagen (1869 - 1910), sculpture of a blacksmith with hammer and anvil, signed€160
15 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisFrench boulle cupboard Napoleon III inlaid with brass and tortoiseshell and decorated with bronze€300
15 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisGreen patinated bronze Carriage with horses and driver, signed H Moreau€600
15 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisLeon SARTEEL (1882-1942), bronze sculpture of a female torso, signed and stamped by the Vindevogel€1,200
15 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisEnglish library ladder with storage compartments and hidden compartment, circa 1970€120
15 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisVintage decorative piece with plumes and branches with leaves on metal stand€160
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisTiffany-style table lamp with bronze base and shade with floral motifs and leaves€160
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisWriting box in walnut and rosewood with inlay and slide, circa 1900s€200
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisBarge-shaped silver tray Wolfers with raised and openwork rim, marked 925€240
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisA pair of Empire firebacks in gilt and patinated bronze with boy and a girl, 19th century€300
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisRound table for Artifort design Pierre Paulin with oak top, marked Artifort€300
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisChinese gilt bronze incense burner finely decorated with dragons and Foo dogs€300
15 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisEvers (Wetteren), installation with shoe moulds and plastic skull€400
15 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisIsidore VERHEYDEN (1846-1905), oil on panel Farmer with horse and cart, signed€400
15 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisFerdinand SCHIRREN (1872-1944), watercolour Still life with flowers and fruit bowl, signed€1,200
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisSilver plated coffee and tea set with tray and silver sugar caster€1,200
15 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisPaul MATHIEU (1872-1932), oil on panel Channel with sailboat and palisades, signed€1,500