Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China,Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eEen set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decorEen set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van drie porseleinen borden met floraal decor. China Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en diEen set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en dienaar-bij-hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met granaatappe; bij hek decorTwee porseleinen borden, een met granaatappe; bij hek decore, de ander met vogelop rots decor. China,Yongzheng en Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landEen porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landschap-met-hek decor. China, Yongzheng. .See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeEen set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden met floraal decor. China, QianglEen set porseleinen borden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in dTwee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..See Sold Price
Sold2022Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft,Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraalTwee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek.Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, deTwee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, de ander met enkel floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotEen set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotels met karakter teksten met 6-karaktermerk. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteitEen set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteiten in perken in de buitenrand. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decEen st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decor. KPM, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
May 30NY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700US$50
5 days LeftBonhamsGUSTAVE SERRURIER-BOVY (1858-1910) Bureau, circa 1903Acajou, pentures et prises en laiton, am...€3,200
5 days LeftBonhamsADO CHALE (born 1928) Rare table basseSéquoia pétrifié et piètement en metal...€6,500
3 days LeftArt Legacy AuctionsAnton Mauve original oil on canvas Artist: Anton Mauve (1838-1888)US$3,900
5 days LeftSJ AuctioneersGeorg Jensen Sterling Silver Pyramid Flatware Service Set of 8US$4,000(4 bids)
5 days LeftSJ AuctioneersGeorg Jensen Sterling Silver Acorn 133 pc Dinner & Lunch SetUS$4,250(2 bids)
Featured5 days LeftSJ AuctioneersTiffany English King Sterling Silver Dinner Size Flatware Set 84 Pc No MonoUS$4,000
1 day LeftPotter & Potter Auctions[FURNITURE]. [CAMPAIGN BED]. Empire Portable “Lit en Bateau...US$7,500
7 hrs LeftDOYLE Auctioneers & AppraisersAssembled Set of Eight Louis XVI Gray-Painted Dining Chairs Last quarter 18th centuryUS$1,100(2 bids)
May 30Pandora AuctionsRare Antique TIFFANY & CO Zodiac Pattern Enameled Desk Set /w Blotter Ends & Letter RackUS$225(3 bids)
Jun 16SJ AuctioneersLionel Pre War Train Set 292 Passenger Electric Train Wtih 0-Gauge 1927-1932US$180(1 bid)