Sold2022Twee geribde porseleinen bordjes met antiquiteiten decor, mTwee geribde porseleinen bordjes met antiquiteiten decor, met zegel gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleuTwee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleurige achterzijde. Met lingzhy gemerkt. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met rivierlandschap decor. China,Twee porseleinen bordjes met rivierlandschap decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met treurwilg decor en floraal decTwee porseleinen bordjes met treurwilg decor en floraal decor met vogels. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee kleine porseleinen bordjes met hanen decor. China, YonTwee kleine porseleinen bordjes met hanen decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterTwee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterzijde met 4-karaktermerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met tweTwee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met twee figuren op de voorgrond. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met bamboe oprots decor, capucijneTwee porseleinen bordjes met bamboe oprots decor, capucijner achterzijde. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen vazen model rolwagen met antiquiteiten decTwee porseleinen vazen model rolwagen met antiquiteiten decor Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteitEen set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteiten in perken in de buitenrand. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueTwee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueel decor en landschap met brug. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraaTwee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteitenTwee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteiten decor, een met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen gecontourneerde bordjes met lotus vakverdeTwee porseleinen gecontourneerde bordjes met lotus vakverdeling met floraal decor. Met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor en Shou karakters, de ander met antiquiteiten decor. China, 19e eeu.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnde florale decoratie. CTwee porseleinen bordjes met verfijnde florale decoratie. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Zes porseleinen bordjes met floraal decor. China, YongzhengZes porseleinen bordjes met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen bordjes met 4-hanen decor. China, YongzEen set porseleinen bordjes met 4-hanen decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Drie porseleinen bordjes met floraal decor waaronder granaaDrie porseleinen bordjes met floraal decor waaronder granaatappels. Gemerkt met bloem. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse porseleinen bordjes 1x antiquiteiten decor,Een lot diverse porseleinen bordjes 1x antiquiteiten decor, 1x floraal decor beide capucijner buitenzijde. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek.Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in dTwee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..See Sold Price
1 day LeftPandora AuctionsVintage OMEGA Men's Seamaster Professional Chronometer Watch Ref. 2599.80US$750(1 bid)
Jun 11Heritage Auctions25024: Mario Badioli (Italian, b. 1940) Male and FemaleUS$240
4 days LeftM.J. Stasak Jr. Auction and Appraisal Service2004 Porsche 911 Carrera ConvertibleUS$29,000
4 days LeftM.J. Stasak Jr. Auction and Appraisal ServiceInternational Harvester Hay Ride WagonUS$195(4 bids)
4 days LeftM.J. Stasak Jr. Auction and Appraisal ServicePiles of Blue Stone & Landscape RockUS$3(3 bids)
Jun 07Ethnika Home Decor & Antiques19th Century Museum Piece German Franz Anton Mehlem Floor Lamp 75" HUS$900
4 days LeftM.J. Stasak Jr. Auction and Appraisal Service1997 Harley Davidson FXD Superglide MotorcycleUS$5,000
4 days LeftM.J. Stasak Jr. Auction and Appraisal ServiceMetal Patio Set Table 6 Chairs & Umbrella StandUS$34(7 bids)