Sold2022Een lot divers aziatica waaronder een Yixing theepot.Een lot divers aziatica waaronder een Yixing theepot.See Sold Price
Sold2022Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi.Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder waaronder een bord, dekEen lot divers porselein waaronder waaronder een bord, dekselpotje en trekpotje. China, Kangxi & Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China,Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder dekselkoppen. Japan, 19eEen lot divers porselein waaronder dekselkoppen. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers aardewerk waaronder diverse pullen. DaarbijEen lot divers aardewerk waaronder diverse pullen. Daarbij diverse Brusselse litermaten en pullen (Jean - Baptiste Morren- Artoisenet). Deze was werkzaam van 1811 tot 1839.19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers glaswerk waaronder George Davidson & Co en VEen lot divers glaswerk waaronder George Davidson & Co en Val Saint Lambert.See Sold Price
Sold2022Een lot divers aardewerk waaronder twee schenkkannen. FrankEen lot divers aardewerk waaronder twee schenkkannen. Frankrijk, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot divers Imari porselein waaronder schotels enEen groot lot divers Imari porselein waaronder schotels en vazen. Japan, 18/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. CEen lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schEen lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schotels. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein onder andere Amsterdams bont. ChinEen lot divers porselein onder andere Amsterdams bont. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers Imari porselein. Japan, 19/20e eeuw.Een lot divers Imari porselein. Japan, 19/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diversen waaronder porseleinen gemberpotten en cloiEen lot diversen waaronder porseleinen gemberpotten en cloisonne vazen.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse cloisonne waaronder twee dekseldozen. ChinaEen lot diverse cloisonne waaronder twee dekseldozen. China, 19e en 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022<SPAN class=ng-binding ng-bind-html="lot.Description | unsaEen lot porselein bestaande divers uit serviesgoed met ivy leaves decor, Rosenthal voor Versace jeans home. Duitsland, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde dEen Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde deksel. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waarondEen lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waaronder een met Wanli decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse aziatische voorwerpen waaronder Chinese medEen lot diverse aziatische voorwerpen waaronder Chinese medailles. Azi‘, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot diverse porseleine sculptuurtjes, waaronder HEen groot lot diverse porseleine sculptuurtjes, waaronder Hochst. Duitsland, 20e eeuw.See Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &€300
23 hrs LeftWeatherham Estate Treasures12" Classic Antique Brass Diver's Helmet Clock on Rosewood Base$225