Sold2022Een porseleinen dekselvaas met Imari decor. Japan, eind 19eEen porseleinen dekselvaas met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eindEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met fEen porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met floraal decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een stel porseleinen kraagvazen met floraal decor. Japan,Een stel porseleinen kraagvazen met floraal decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eEen set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decorEen set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen enEen groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen en schotels. Japan, 18 & 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen enEen groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen en schotels. Japan, 18 & 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor inEen stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor in perken, met leeuwtjes op de deksels. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. ChinaEen porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insEen porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insecten. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor in perken. ChiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor in perken. China, Kangxi.See Sold Price
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisExceptionally large Japanese Satsuma lidded vase with decor of immortals, Bijin, Samurai and many€500
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisPatinated plaster plaque in French LOUIS XV style with decoration of a post horn, arrows and€200
2 hrs LeftMaison Jules Veilinghuis2 Chinese celadon baluster vases, one with Shuangxi decor and one with precious objects€200
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisSet of 2 crystal decanters with silver-plated mounts and a glass lidded vase with gilt-painted€400
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisChinese sculpture in red coral of a fish with flowers, 19th century€400
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisChinese red coral carving of Guanyin with mirror, 19th century€300
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisLot French and German porcelain oa Empire vase, large hand-painted gilt jug with medallion with€240
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisVal Saint Lambert decanter with 7 glasses of colourless cut crystal decorated with a gilt decoration€400
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisA famille rose five-piece cabinet set with tangerine decor, 18th century€200(1 bid)
2 hrs LeftMaison Jules Veilinghuis2 Chinese paintbrush vases, one famille rose, marked and one with landscape decor, Chinese writing,€120
2 hrs LeftMaison Jules Veilinghuis2 porcelain Chinese figures, Lao Tse with long sleeves, peach and staff, with four characters€200
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisA Chinese famille rose teapot and lidded pot with capuchin fond colour and floral decoration€200
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisMilieu de table with oval white crystal bowl encased in a gilt bronze frame with candle stick€500
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisMantle clock in gilt bronze and white marble, comprising a clock and two candelabras decorated with€400
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisPorcelain figure of Fu Xing holding a child in his arms, China, republic period or later, four€200
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisCollection of glassware, a bowl in iridescent glass or carnival glass with grape decor, mid-century€300
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisPair of patinated bronze candlesticks depicting classical figures with mounted 3 arm gilt light€200
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisPair of white porcelain and cobalt-coloured S?vres-style vases, probably early 20th century, handles€400
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisPair of Chinese bronze vases decorated in high relief with decor of flowers and buffalo with€200
Oct 02PiasaJapan, Imari - Meiji period (1868-1912) Pair of large baluster porcelain jars in blue, with€1,000
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisPair of cobalt blue Sevres vases with hand-painted decoration of romantic scenes and landscapes€300
2 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisCollection of polychrome porcelain groups with lace porcelain, Dresden, Frankenthal€160(1 bid)
1 day LeftMaison Jules VeilinghuisJean-Louis CORBY (1951), bronze sculpture of a woman with ball, EA. numbered I/IV and signed€700
1 day LeftMaison Jules VeilinghuisJose VERMEERSCH (1922-1997), terracotta sculpture of a man with dog on original bench, stamped€12,000