Sold2022Drie porseleinen bordjes met zittende lange lijs met spelenDrie porseleinen bordjes met zittende lange lijs met spelend zotje. Achterzijde met 4-karaktermerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en diEen set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en dienaar-bij-hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Drie porseleinen bordjes met floraal decor waaronder granaaDrie porseleinen bordjes met floraal decor waaronder granaatappels. Gemerkt met bloem. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Drie porseleinen bordjes met kraanvogel bij lotusbloem decoDrie porseleinen bordjes met kraanvogel bij lotusbloem decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Drie porseleinen bordjes een met rivierlandschap decor, 2xDrie porseleinen bordjes een met rivierlandschap decor, 2x floraal decor, alle met capucijner buitenzijde. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling meEen porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling met lange lijs bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteitenTwee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteiten decor, een met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Drie bordjes met landschap met twee langelijzen bij hek decDrie bordjes met landschap met twee langelijzen bij hek decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraaTwee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee geribde porseleinen bordjes met antiquiteiten decor, mTwee geribde porseleinen bordjes met antiquiteiten decor, met zegel gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landEen porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landschap-met-hek decor. China, Yongzheng. .See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met tweTwee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met twee figuren op de voorgrond. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen gecontourneerde bordjes met lotus vakverdeTwee porseleinen gecontourneerde bordjes met lotus vakverdeling met floraal decor. Met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterTwee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterzijde met 4-karaktermerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Drie porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor, 1 mDrie porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor, 1 met karakterteken. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met treurwilg decor en floraal decTwee porseleinen bordjes met treurwilg decor en floraal decor met vogels. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleuTwee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleurige achterzijde. Met lingzhy gemerkt. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueTwee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueel decor en landschap met brug. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee kleine porseleinen bordjes met hanen decor. China, YonTwee kleine porseleinen bordjes met hanen decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteitEen set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteiten in perken in de buitenrand. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Zes porseleinen bordjes met floraal decor. China, YongzhengZes porseleinen bordjes met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Toystrainsandotheroldstuff LLCMiniman Factory 1/35 US Army 6x8 MET Tractor M920 in original box kit 35010$34(5 bids)
5 days LeftSuccetti GalleryVintage The Met Metropolitan Museum of Art cardboard jewelry boxes. Lot of 2. EMPTY$5
3 days LeftMynt AuctionsNeil Patrick Harris How I Met Your Mother Signed 3x5 Index Card BAS Slabbed 2$10
3 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000