Sold2022Twee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. JapanTwee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. Japan, 18e eeuwSee Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18eTwee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, deTwee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, de ander met enkel floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen dubbel borden met florale decoratie op rotTwee porseleinen dubbel borden met florale decoratie op rots decor waarop twee vogels eromheen insecten. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen deksels, 1x Imari met figuur als greep enTwee porseleinen deksels, 1x Imari met figuur als greep en 1x 6kantig. Japan, 18e en 19e eeuw. .See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek.Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraalTwee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in dTwee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld doorTwee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld door rivierlandschap perken. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelTwee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, beide met floraaldecor. China, QiaTwee porseleinen borden, beide met floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met granaatappe; bij hek decorTwee porseleinen borden, een met granaatappe; bij hek decore, de ander met vogelop rots decor. China,Yongzheng en Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden beide met landschaps decor China, QTwee porseleinen borden beide met landschaps decor China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen koppen met vlinder decoratie en capucijnerTwee porseleinen koppen met vlinder decoratie en capucijner buitenzijde. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor opTwee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnde florale decoratie. CTwee porseleinen bordjes met verfijnde florale decoratie. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen 6-kantige buikvaasjes met florale decoratiTwee porseleinen 6-kantige buikvaasjes met florale decoratie. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eindEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met Imari decor. Japan, eind 19eEen porseleinen dekselvaas met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
BonhamsTWELVE IMARI WARES Japan, Edo period (1615-1868) to Meiji era (1868-1912), 18th - early 20th cen...$800
1 day LeftAdam's AuctioneersA FLOWER SHAPED IMARI CHARGER WITH IRIS FLOWERS Japan, Meiji period D: 41cm€200
3 days LeftAkiba Galleries(2 Pc) 18th Cent. Japanese Imari Genroku Period Porcelain Plates$75(2 bids)
1 day LeftAdam's AuctioneersA PAIR OF FUKAGAWA PORCELAIN VASES 日本明治 深川製€240
Jul 01Japan-Miyako-Collection-Art Auction-Co-LtdIn the Yuan Dynasty, blue and white fish and algae patterned covered jars$500
6 days LeftTremont Auctions2 panel screen. Japan. 18th century. Kano school. Scene of a scholar and attendant on gold paper. 60$125