Sold2022Twee porseleinen deksels, 1x Imari met figuur als greep enTwee porseleinen deksels, 1x Imari met figuur als greep en 1x 6kantig. Japan, 18e en 19e eeuw. .See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor en Shou karakters, de ander met antiquiteiten decor. China, 19e eeu.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor opTwee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Verte deksels, 1x flraal decor deTwee porseleinen Famille Verte deksels, 1x flraal decor de ander met figuren in perken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. JapanTwee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. Japan, 18e eeuwSee Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18eTwee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek.Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decorTwee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decor met vogels en insecten, gemerkt met lotus. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met fEen porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met floraal decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterTwee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterzijde met 4-karaktermerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen kommetjes met powderblue met goud exterieuTwee porseleinen kommetjes met powderblue met goud exterieur decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraalTwee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelTwee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. ChinaEen porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee geribde porseleinen bordjes met antiquiteiten decor, mTwee geribde porseleinen bordjes met antiquiteiten decor, met zegel gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Ming kommen met floraal decor. ZeevondstenTwee porseleinen Ming kommen met floraal decor. Zeevondsten Hatcher Christies 1984. China, 17e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee kleine porseleinen bordjes met hanen decor. China, YonTwee kleine porseleinen bordjes met hanen decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Drie diverse porseleinen borden met vogel en phoenix decor.Drie diverse porseleinen borden met vogel en phoenix decor. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen dubbel borden met florale decoratie op rotTwee porseleinen dubbel borden met florale decoratie op rots decor waarop twee vogels eromheen insecten. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecorEen gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecor en zilveren dopmonturen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
4 days LeftJasper52Fabrique du Tabac'. Tobacco curing factory. Caribbean West Indies. Priming 1759$25
3 days LeftJasper521669-1685 NETHERLANDS HISTORY 7 VOLUMES ILLUSTRATED antique FOLIO VELLUM BOUND$1,500
May 15University ArchivesCadet George S. Patton Jr. Writes to Future Wife about Life at West Point$1,000
7 days LeftFreeman's | HindmanFrancisco Zúñiga (Mexican, 1912-1998) - Maternidad en Cuclillas$3,000
BonhamsSIDEBOARD ATTRIBUTED TO POUL NORREKLIT, Denmark, c. 1960, rosewood, rosewood veneer, chromed met...$1,500(1 bid)
May 17Heritage Auctions82152: A Feodor Rückert En Plein and Cloisonné Enamel$20,000
9 hrs LeftTremont Auctions18th century Chinese Imari porcelain large decorated charger. Overpaint crack repairs. 18.25in$150
6 days LeftHess Fine AuctionsAntique Signed Japanese Kutani Imari Samurai 6 Character 12 Inch Porcelain Bottle Vase WDC Gallery$10(1 bid)