×
0 selections
0 selections
Lot 0197
Lithographie sur papier, 15/75, signée en bas à droite Riopelle
Lithograph on paper, 15/75, signed on lower right Riopelle
15 ½” x 31”; 39.37 x 78.74 cm

Starting Bid

CA$650.00

  • 20%

Riopelle, Jean-Paul (1923-2002) Album 67, No. 12

Estimate CA$800 - CA$1,200Oct 11, 2017
2400 Saint-Catherine Est
Montreal, H2K 2J6
Canada
Ask a Question|