Sold2018mixed lot of 4 Dvojnices, Yugoslavia, wood, richlymixed lot of 4 Dvojnices, Yugoslavia, wood, richly decorated (carved), 30 - 31.5 cm, 4 pieces #587# German Description Konv. 4 Dvojnice, Jugoslawien, Holz, reichh. verziert (geschnitzt), 30 ? 31,5 cm,See Sold Price
Sold2020DVOJICE ŠÁLKŮ S PODŠÁLKY1. pol. 19. stol. Dvojice cylindrických šálků s hlubšími podšálky, bílý porcelán s monochromním tištěným dekorem krajinnýSee Sold Price
Sold2020ČAJOVÝ SERVIS POMPEI GOLDItálie, Doccia, Societá Ceramica Richard-Ginori, 20. stol. Sada sedmi širokých cylindrických šálků s hlubšími podšálky, bílý porceSee Sold Price
Sold2020DVOJICE ŠÁLKŮPatrně Rusko, 19. stol. Dva moka šálky cylindrického tvaru s drobnými uchy a hlubšími podšálky, bílý porcelán, zdobeno barevnou malbou s motSee Sold Price
Sold2020DVOJICE APOŠTOLŮStřední Evropa, po r. 1850 Dvojice komorních dřevořezeb v dekorativním neogotickém tvarosloví představuje dva frontálně pojaté světce,See Sold Price
Sold2020DVOJICE LÉKÁRENSKÝCH NÁDOBČechy, 19. - poč. 20. stol. Dvě lékárenské lahvičky, válcovitá z bezbarvého a čtyřboká z medově hnědého skla, broušSee Sold Price
Sold2020DVOJICE LÉKÁRENSKÝCH NÁDOBČechy, 19. stol. Dvě lékárenské dózy cylindrického tvaru, bílý porcelán, na pohledové straně černě psané názvy substanc&See Sold Price
Sold2020DVOJICE LÉKÁRENSKÝCH NÁDOBČechy, 19. stol. Dvě čtyřboké lékárenské lahvičky z modrého skla, broušené, fasetovaná hrdla, u větší láhve osazenoSee Sold Price
Sold2020DVOJICE LÉKÁRENSKÝCH NÁDOBRakousko / Čechy, 19. stol. Dvě lékárenské dózy cylindrického tvaru, bílý porcelán, na pohledové straně černě psané názvSee Sold Price
Sold2020DVOJICE ŽERTOVNÝCH DŽBÁNKŮČechy, Horní Slavkov, Lippert & Haas, 1808-1847 Pár miniaturních figurálních džbánků v podobě dvou trpaslíků, dámy a pána, v rokokSee Sold Price
Sold2020DVOJICE GRANÁTOVÝCH RÁMEČKŮČechy, okolo 1900 Obdélný rámeček na fotografii s opěrkou a oválná brož v podobě rámečku, oba kusy celoplošně osázeny brouSee Sold Price
Sold2020DVOJICE KORBELŮ2. pol. 19. stol. Mírně kónický třídecový korbel z bezbarvého skla, broušený, zvnějšku fasetovaný, ucho opatřeno cínovou montSee Sold Price
Sold2020DVOJICE DÓZČechy, 2. třetina 19. stol. Biedermeierová dóza (cukřenka) ze zeleného alabastrového skla, oválný půdorys, odklopné víko v mosazné montSee Sold Price
Sold2020DVOJICE DÓZFrancie, po r. 1838 Oválná dóza z leštěného šedého achátu ve zlaté montáži s víčkem na stěžejce, Au 750/1000, 6,6x4,2x1,See Sold Price
Sold2020DVOJICE LIDOVÝCH DŽBÁNŮMorava, Tupesy, Jaroslav Úředníček, a Mařatice u Uherského Hradiště, 1. pol. 20. stol. Fajánsový džbán vejčitého tvaru s projmutouSee Sold Price
Sold2020DVOJICE NÁSTĚNNÝCH TALÍŘŮMorava, Olomučany, Gebrüder Schütz, okolo 1900 Plochý talíř z měkké kameniny, reliéfní florální dekor s motivem orchideje v secesní stySee Sold Price
Sold2020DVOJICE VYCHÁZKOVÝCH HOLÍStřední Evropa / Německo, 19. / 20. stol. Hůl z tvrdého dřeva se stříbrnou rukojetí. D. 86 cm. - Hůl z brslenového dřeva s rukojetí z tSee Sold Price
Sold2020DVOJICE MALOVANÝCH MÍS19. / 20. stol. Kruhová mísa s reliéfně zvlněným obloučkovým okrajem, fajáns bíle glazovaná, celoplošně zdobená pásovou ornamSee Sold Price
Sold2020DVOJICE DEKORATIVNÍCH MÍSPatrně Morava, 19. / 20. stol. Dvojice hlubších kruhových mís z hrnčiny, napodobujících fajánsovou produkci, bělavě glazované, barevněSee Sold Price
Sold2019A PAIR OF EAGLESA PAIR OF EAGLES 20th century Two exterior sculptures of bronze with patina. 30x80x56 cm. Condition A. PÁR ORLŮ 20. stol. Dvojice exteriérových plastik z patinovaného bronzu.See Sold Price
Sold2020Josef Holub (1870-1957)DVOJICE OBRAZŮ V parku v Kvasinách. Olej na kartonu, 25x35 cm, sign. a dat. vlevo dole "J. HOLUB 1956", na zadní straně přípis: "V parku v Kvasinách Cestička p&See Sold Price
Sold2019Josef Větrovský (1897-1944)TWO NUDES1930`sTwo vintage gelatin silver prints on matte and ferrotyped paper. 236x178 mm and 182x130 mm. Signed and annotated in pencil on the verso.Condition A/B. Description CS:DVOJICE AKTuring30.See Sold Price
Sold2019August Carl Haun (1815-1894)August Carl Haun (1815-1894) TWO PRINTS – LEDNICE CASTLE 1. Church. Lithograph on paper 185x255 mm. 2. Orangery. Lithograph on paper 185x260 mm. August Carl Haun (1815-1894) DVOJICE TISKŮ &See Sold Price
Sold2020STŘÍBRNÉ PÁROVÉ SVÍCNYRakousko, 1. pol. 19. stol. Dvojice štíhlých jednoplamenných stolních svícnů se zvonovitě rozšířenou podstavou, klasicistní tvaroslovíSee Sold Price