André Krigar
Similar Upcoming Sales
Andre Michel (France,Canada,1945-?) oil painting2 days LeftAndre Michel (France,Canada,1945-?) oil painting2 days LeftGiovanni Stradone (Nola, 1911 - Roma, 1981) - La basilica, 1961Feb 13, 2026Attilio Pratella (Lugo di Romagna, 1856 - Napoli, 1949) ? ParigiFeb 13, 2026Carl Berndt Ölgemälde613 Lots AwayUgo Attardi (Sori, 1923 - Roma, 2006) - Lungo il ponte, 1983Feb 13, 2026Carl Zwicker Radierung Bremen624 Lots AwayFranz. Landschaftsgemälde sign.562 Lots AwayGiovanni Stradone (Nola, 1911 - Roma, 1981) - Periferia romana, 1959Feb 13, 2026Ölgemälde Fiedler auf dem Dach561 Lots AwayUgo Attardi (Sori, 1923 - Roma, 2006) - Roma, 1973Feb 13, 2026