ANDY WARHOL - Crosses #2
Similar Upcoming Sales
Raoul Ubac, Composition, XXe siecle, Limited Edition LithographFeb 21, 2026Pierre Soulages, Composition, XXe siecle, Limited Edition LithographFeb 21, 2026Pierre Soulages, Composition, Pierre Soulages, Peintres d'aujourd'hui, Limited Edition Heliogravure5 days LeftPierre Soulages, Composition, Pierre Soulages, Peintres d'aujourd'hui, Limited Edition HeliogravureFeb 14, 2026Pierre Soulages, Composition, Pierre Soulages, Peintres d'aujourd'hui, Limited Edition HeliogravureFeb 07, 2026ANDY WARHOL 1993 Statue of Liberty Offset Lithograph 15.75" x 11.75" Pop Art3 days LeftRaoul Ubac, Composition, Derriere le miroir, Limited Edition Lithograph5 days LeftEllsworth Kelly, Composition (Axsom Ib), Derriere le miroir, Limited Edition Lithograph5 days LeftMod PIERRE SOULAGES Eau-Forte XVIII 1962 23.75" x 15.75" Offset Lithograph 2025Feb 14, 2026Pablo Picasso, Composition (Johnson/Vollard 193; Monod 10485), Helene chez Archimede, LimitedFeb 14, 2026Pierre Tal-Coat, Composition, Derriere le miroir, Limited Edition LithographFeb 07, 2026Lithograph - Fernand Lger - Composition - Cirque - Lithographies Originales6 days LeftEllsworth Kelly, Composition (Axsom Ib), Derriere le miroir, Limited Edition LithographFeb 07, 2026Victor Vasarely, Composition, Croisees, Limited Edition HeliogravureFeb 14, 2026Hliogravure - Pierre Soulages - Composition - Peintres d'aujourd'huiFeb 04, 2026Woodcut - Pablo Picasso - Composition (Johnson/ Vollard 193; Monod 10485) - Hlne chez Archimde6 days Left