Ardeshir Mohassess, Untitled
Similar Upcoming Sales
Fernand Léger, Composition (Saphire 24-38), Les Illuminations, Limited Edition LithographJun 30, 2025Pierre Tal-Coat, Composition, Derriere le miroir, Limited Edition Lithograph2 days LeftJackson Pollock, Composition, Jackson Pollock, The Last Sketchbook, Limited Edition Lithograph2 days LeftPablo Picasso, Composition (Johnson/Vollard 193; Monod 10485), Helene chez Archimede, LimitedFeb 07, 2026Pablo Picasso, Composition (Johnson/Vollard 193; Monod 10485), Helene chez Archimede, LimitedFeb 14, 2026Pierre Tal-Coat, Composition, Derriere le miroir, Limited Edition LithographFeb 07, 2026Abraham Rattner, The seekers, Limited Edition Lithograph2 days LeftEtching - Henri Michaux - Composition - XXe sicle2 days LeftJackson Pollock, Composition, Jackson Pollock, The Last Sketchbook, Limited Edition LithographFeb 07, 2026Pablo Picasso, Composition (Johnson/Vollard 193; Monod 10485), Helene chez Archimede, Limited2 days LeftPablo Picasso, Composition (Johnson/Vollard 193; Monod 10485), Helene chez Archimede, LimitedFeb 21, 2026Saul Steinberg, Composition, Derriere le miroir, Limited Edition LithographFeb 14, 2026Etching - Valentin Hugo - Composition - AlternanceFeb 16, 2026Edouard Manet, Composition, Edouard Manet, Letters with Aquarelles, Limited Edition LithographFeb 07, 2026Antoni Tapies, Composition, Derriere le miroir, Limited Edition LithographFeb 14, 2026Jackson Pollock, Composition, Jackson Pollock, The Last Sketchbook, Limited Edition LithographFeb 14, 2026