Sold2020Memel tram Lithuania LithuanianKlaipedos tramvajus apie 1930 m. Fotografas Stasys Vaitkevicius (Skuodas). Nuotr. (fotopop., 8,8 x13,1). KP - fotografo antspaudas. Klaipedos tramvajus veike 1904-1934 m.; tai buvo vienintelis elektriSee Sold Price
Sold2019Vytautas Didysis 500m. Lithuanian LithuaniaD.L.K Vytauto D.500m. Sukaktuvems pamyneti visos Didz. Lietuvos valsciu virsaiciu grupe. Kaunas 1930 . Vinjete(fotopop., 28,2x36,4 ) su pasportu 43,8x51,4.See Sold Price
Sold2020Jewish Judaica Lithuania Ghetto Vilna[Book of Vilnius Ghetto Library] W. J. Locke. Mielas klajunas: romanas. Kaunas: "Naujo zodzio" leidinys, 1932. 212 p. Title page stamp in Lithuanian and German: "GEDRuFT / Bucher Kontrol [neisk. zodisSee Sold Price
Sold2020Jonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
Sold2019Hansson Lithuania LithuanianJalmaras Hansonas (Hjalmar Hansson, 1864- po 1932) Audringa jura XIX a. pab. - XX a. pr., drb., al., 66 x 82 Sign. AK: HJ. HanssonSee Sold Price
Sold2021Adomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893-1969)PeizazasXX a . 6-7 des., kart., temp., 74 x 114Sign. AD: A. GaldikasSee Sold Price
Sold2020Albert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
2021Ostra Brama Lithuania LithuanianIkonele "Ausros Vartu svc. Dievo Motina", su aptaisu ir remeliu XIX a. pab. Lietuva.Varis, stampavimas, emalis, auksavimas, audinys. Remelis - varis, stampavimas, azuras, sidabravimas. Matmenys 6,5 xSee Sold Price
Sold2023Babe Ruth Signed Book 1930Babe Ruth (February 6, 1895 – August 16, 1948) signed book, “Babe Ruth The Idol of the American Boy.” Signed boldly in black fountain pen ink with inscription, ‘Sincerely.̵See Sold Price
Sold2020Juozas Tumas Vaizgantas Lithuania LithuanianNuotrauka. Ekonomines kariu bendroves fotostudijaJuozas Tumas-Vaizgantas (1869-1933) sventina studentu mediku korporacijos "Fraternitas Lituanica” veliava. 1924, Kaunas, fotopop., sid., brom., 1See Sold Price
Sold2020Kazys Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887 - 1978) Fantazija1961., pop., temp., misri techn., 38,5 x 50Sign. AD: K.Ã…Å“See Sold Price
Sold2020Ignacas Scedrovskis Lithuania LithuanianIgnacas Mauricijus Scedrovskis (1815 - 1870)Pyragaiciu pardavejas1839 - 1845, pop., litografija, 26,2 x 28,8Sign. AK: kliseje Gime 1815 m. Raseiniuose. Mokesi tapybos Vilniaus universitete pas J. RustSee Sold Price
Sold2021Vytautas Ignas Lithuania LithuanianVytautas Ignas (1924-2009)Berniukas su dudeleXX a. 6 des. kart., tusas, akvarele, 76 x 51Sign. AD: IgnasSee Sold Price
Sold2021Nijole Valadkeviciute Lithuania LithuanianNijole Valadkeviciute (1944-2020)Paukste1995, drb., al., 63 x62KP: giminaiciu patvirtinimas.See Sold Price
Sold2021Edward Karniej Lithuania LithuanianEdvardas Karniejus (Edward Karniej, 1890-1942)Berniuko portretas1942, pop., sangv., 39,5 x 31,5 Sign. AK: monograma 1942See Sold Price
Sold2021Paukstiene Lithuania LithuanianJadvyga Dobkeviciute - Paukstiene (1913-2005)Lietuves vakaroja1965, drb., al., 51 x 100Sign. Jadv. PaukstieneSee Sold Price
2021Stanilaw Zukowski Poland Lithuania LithuanianStanislovas Zukovskis (Stanilaw Zukowski 1911- 1982)Kermosius Lukiskiu aiksteje1938, pop., ofortas, 29 x 42, lakstas 35 x 52Sign. AD: St. Zukovski, Vilno 1938See Sold Price
Sold2023Vytautas Ignas ProcesijaVytautas Ignas (1924-2009) Procesija 1961, drb., al., 92 x 83 Sign. AD: Ignas Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2023Romualdas Kvintas Mergaite su sokoladuRomualdas Kvintas (1953-2018) Mergaite su sokoladu 2005, bronza, h 28,5 Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2022Marius Liugaila Portretas XMarius Liugaila (1953-2013) Portretas X 2006, pop., spalvoti piestukai, pastele, 63 x 44 Sign. AD: Marius Liugaila 2006 Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2023Ernest Hemingway Signed "The Sun Also Rises" BookErnest Hemingway signed book, 1930 First Modern Library Edition "The Sun Also rises" . The quintessential novel of the Lost Generation, The Sun Also Rises (Fiesta) is one of Ernest Hemingway's masterpSee Sold Price
Sold2023Arvydas Saltenis Ankstyvas pavasarisArvydas Saltenis (g. 1944) Ankstyvas pavasaris 1982, kart., al., 74 x 64 Sign. AD: As82 Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2023Adomas Mendziblockis Vilniaus universitetasAdomas Mendziblockis (Adam Miedzyblocki, 1883-1956)Vilniaus universitetas XX a. 3 des., pop., akv., 26 x 18 Sign. AD: parasas Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2022Jurgis Hopenas Vilniaus miesto herbo projektasJurgis Hopenas (Jerzy Hoppen, 1891-1969) Vilniaus miesto herbo projektas 1934, pop., tusas, 21 x 17,8 (herbas), 26,5 x 20,5 (lakstas) Sign. AD: JHoppen - Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno WilnaSee Sold Price
1 day LeftSchilb Antiquarian Rare Books1842 Hebrew Torah Five Pentacles Parashah Bible Ashkenazi Jew Vilnius Lithuania$21(6 bids)
Jul 11Dan Morphy AuctionsCOLLECTION OF 4: GULF AVIATION ATLAS & SHELL AVIATION LUBRICATION BOOKS.$100(2 bids)
Jul 11Potter & Potter Auctions[SIDESHOW]. HALL, Ward (1930 – 2018). Group of Ward Hall Ep...$100
1 hr LeftRichard L. Edwards Auctioneering1930's - 40's Jack Dempsey Boxing Match Book with New York Graphic On Back$1
BonhamsGRABHORN PRESS: LEAVES OF GRASS. WHITMAN, WALT. 1819-1892. Leaves of Grass. New York: The Grabho...$1,200