Caio FONSECA: "Dark Stripe"
Similar Upcoming Sales
Giuseppe Capogrossi, Surface Rouge et Noire, XXe siecle, Limited Edition Lithograph1 day LeftAlberto Magnelli, Projets de Pegase, Paroles peintes I, Limited Edition Etching1 day LeftJohnny Friedlaender, Composition, XXe siecle, Limited Edition LithographFeb 21, 2026Raoul Ubac, Composition, XXe siecle, Limited Edition LithographFeb 21, 2026Enrique Garcia Lozano (Austrian/Spain, b.1970)6 days LeftGail Singer (1924-1983) UntitledFeb 11, 2026PAUL NABATOFF 'CONFIGURATIONS ON WINE' 1985 PASTELFeb 19, 2026Orlando Pelayo, Composition, Œuvres completes d'Albert Camus, Limited Edition Lithograph1 day LeftGiuseppe Capogrossi, Surface Rouge et Noire, XXe siecle, Limited Edition LithographFeb 14, 2026Vieira da Silva, La garde des anges, Vieira da Silva, Peintres d'aujourd'hui, Limited EditionFeb 14, 2026Vieira da Silva, La bataille des couteaux, Peintres d'aujourd'hui, Limited Edition HeliogravureFeb 07, 2026Raoul Ubac, Composition, Derriere le miroir, Limited Edition LithographFeb 07, 2026Amazing Rolando Dirube 1960 Acrylic Canvas11 hrs LeftWifredo Lam ????, Composition, Suites no3, Limited Edition Lithograph1 day LeftWifredo Lam ????, Composition, Suites no3, Limited Edition LithographFeb 07, 2026Eugenio Tellez (b.1939) & Angelica Caporosa (1918-2020) Dans ce Lieu & Untitled (Two Works)Feb 11, 2026