Caio FONSECA: "Three String Etching Arancia"
Similar Upcoming Sales
Alberto Magnelli, Projets de Pegase, Paroles peintes I, Limited Edition Etching4 days LeftVieira da Silva, La bataille des couteaux, Peintres d'aujourd'hui, Limited Edition HeliogravureFeb 07, 2026SANDU DARIE (ROMANIAN/CUBAN, 1908-1991).Feb 08, 2026λ TOTI SCIALOJA (ITALIAN 1914-1998), UNTITLED18 mins LeftHliogravure - Mark Tobey - Formes flottantes - Peintres d'aujourd'huiFeb 05, 2026Orlando Pelayo, Composition, Œuvres completes d'Albert Camus, Limited Edition LithographFeb 07, 2026Tommaso Cascella (Rome, 1931–2020) - Senza titolo2 hrs LeftSANDU DARIE (ROMANIAN/CUBAN, 1908-1991).Feb 08, 2026Eugenio Tellez (b.1939) & Angelica Caporosa (1918-2020) Dans ce Lieu & Untitled (Two Works)Feb 11, 2026Vieira da Silva, Composition, Vieira da Silva, Peintres d'aujourd'hui, Limited Edition HeliogravureFeb 14, 2026Hliogravure - Mark Tobey - Composition (Mme T.) - Peintres d'aujourd'hui7 days LeftOrlando Pelayo, Composition, Œuvres completes d'Albert Camus, Limited Edition LithographFeb 14, 2026Raoul Ubac, Composition, Derriere le miroir, Limited Edition LithographFeb 07, 2026Orlando Pelayo, Composition, Œuvres completes d'Albert Camus, Limited Edition Lithograph4 days LeftAlberto Magnelli - Sans titre F 1970Feb 06, 2026Wifredo Lam ????, Composition, Suites no3, Limited Edition LithographFeb 07, 2026