Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. ChinaEen porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•sEen porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuEen porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. ChinEen porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eindEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2021Blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decoratie vanBlauw/wit Chinees porseleinen schotel met decoratie van personen in landschap, diam.29,5 cm.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China,Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. ChiEen porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. China,19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen 8-kantige diepe schotel met landschapsdecorEen porseleinen 8-kantige diepe schotel met landschapsdecor met pagode en pijnboom. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, QiEen porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling meEen porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling met lange lijs bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decEen st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decor. KPM, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China,Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (YenyenEen porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stEen porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuEen porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
3 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
2 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$100
1 hr LeftBonhamsJean-Baptiste Carpeaux (1827-1875) Figure representing Le Génie de la danse N°3€4,800
Toystrainsandotheroldstuff LLCMiniman Factory 1/35 US Army 6x8 MET Tractor M920 in original box kit 35010$34(5 bids)
5 days LeftSuccetti GalleryVintage The Met Metropolitan Museum of Art cardboard jewelry boxes. Lot of 2. EMPTY$5
3 days LeftMynt AuctionsNeil Patrick Harris How I Met Your Mother Signed 3x5 Index Card BAS Slabbed 2$10