Sold2022Een stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vieEen stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vier figuren in landschap. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2021Blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decoratie vanBlauw/wit Chinees porseleinen schotel met decoratie van personen in landschap, diam.29,5 cm.See Sold Price
Sold2022Een set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteitEen set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteiten in perken in de buitenrand. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels oEen porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met SEen porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met Shou teken in het midden. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Vijf borden met decoratie van het Regiment Sarreguemines caVijf borden met decoratie van het Regiment Sarreguemines ca 1900, daarbij toegevoegd. Franz Anton Mehlem Sonn bordje met figuren in de duinen ca 1900.See Sold Price
Sold2021A Lot of Silver Itemsbestaande uit zilveren theebus met graveringen van personages, hoogte 10 cm., gemerkt met schild, kroon en nr. 13, en 2 Hollands zilveren lodereindoosjesSee Sold Price
Sold2022Een handgekleurde staalgravure naar W. Alexander (1867 - 18Een handgekleurde staalgravure naar W. Alexander (1867 - 1816) met voorstelling van Chinese hovelinge en bediende.See Sold Price
Sold2022KEULEN, JOHANNES VAN Pas kaart Van de Boght van Florida Met de Canaal Tusschen Florida en Cuba Door.KEULEN, JOHANNES VAN Pas kaart Van de Boght van Florida Met de Canaal Tusschen Florida en Cuba Door. Amsterdam: Gerard Van Keulen, [1734]. Fifth state. Engraved map, hand colored, framed; sheet measurSee Sold Price
Sold2022Een zwartlak theedoos met rijke inleg van vogels en vlinderEen zwartlak theedoos met rijke inleg van vogels en vlinders, daarin (3) porseleinen theebussen. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeerEen bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeer. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee schellekoord hangers van porselein met meEen lot van twee schellekoord hangers van porselein met messing montuur. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2024Collection of 6 hand-coloured prints of Chippendale designs 1760, M. Darly sculpt., publishersCollection of 6 hand-coloured prints of Chippendale designs 1760, M. Darly sculpt., publishers Matthew and Mary Darly, sellers of prints in London 1748-1781Lot van 6 met de hand ingekleurde prenten vaSee Sold Price
Sold2021Johannes van Keulen (Dutch, 1654-1715)Johannes van Keulen (Dutch, 1654-1715) , "Pas kaart van de Noord Kust van Espaniola met d Eylanden daar Benoorden", Amsterdam, 1684, hand-colored engraved sea-chart, with inset maps of Tortuga and PorSee Sold Price
Sold2022Springbok (Antidorcas marsupialis)De springbok (Antidorcas marsupialis) is een middelgroot soort antilope met een schofthoogte van ongeveer 75 cm. Het dier weegt tot 40 kg Gedrag Het dier dankt zijn naam aan de hoge sprongen die het mSee Sold Price
Sold2020Extremely scarce Dutch children's book about catsHeading: (Dutch) Author: Title: De geschiedenis van Wittington met de kat in 14 afbeeldingen Place Published: n.p. Publisher: Date Published: [c.1850] Description: 15 pp. ISee Sold Price
Sold2019c1770 S Werelts Begin, Midden, Einde Besloten In Den18th c Dutch book of Jacob Cats printed by Joannes Noman “S Werelts Begin, Midden, Einde Besloten In Den Trouwring, Met Den Proefsteen Van Den Selven Door J. Cats”, 631 pages, paper over boards anSee Sold Price
Sold2022Een Japans bronzen scultuur van een kraanvogel met kroon omEen Japans bronzen scultuur van een kraanvogel met kroon om de hals, een lotusblad vasthoudend.See Sold Price
Sold2022Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 2Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt LlaEen porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt Lladro. Spanje, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2023MAP, Malta, TirionMalta. Isaac Tirion, Nieuwe Kaart van't Eiland Maltha met Gozo en Comino..., from Nieuwe en Beknopte Hand Atlas, 1761 (dated). Hand Color. Handsome, large map of the Maltese Islands with superb detailSee Sold Price
Sold2021MAP, Central South America, GerritszCentral South America, Paraguay. Hessel Gerritsz & Joannes de Laet, Paraguay, o Prov. de Rio de la Plata: met de Aenpalende Landen van Tucuman, ende Sta. Cruz de la Sierra, from Nieuwe Wereldt ofte BeSee Sold Price
3 days LeftMaison Jules VeilinghuisOctave LANDUYT (1922-2024), lithograph, numbered 67/100, signed and leather box with engraved€300
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisTobacco box, in painted terracotta, depicting a trumpet player, probably by Austro-Hungarian€140
18 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisHand cast and patinated bronze sculpture The Kiss after original models in the ARA bronze foundry€300(1 bid)
18 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisHand cast and patinated bronze sculpture The Thinker after original models in the ARA bronze€400
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisLot miscellaneous, Sevres pill box, nacre box, fla?ons with silver lid, tea strainer and drip holder€140
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisMarble bowl - bird bath, Calacata (Italy) with decoration of leaves€200
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisPair of Chinese bronze vases decorated in high relief with decor of flowers and buffalo with€200
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisSilver Burmese box decorated with image of Garuda and floral motifs€160
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisPair of lidded vases gilt and dark patinated bronze decorated with heads of satyrs€300
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisChristofle two silver-plated sauce bowls with head of an eagle, marked Christofle France€300
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisChinese famille rose lidded pot with decoration of flowers and partridges, ca 1900€120
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisTiffany-style table lamp, bronze base and shade with decor of leaves€160
2 days LeftMaison Jules Veilinghuis6 Japanese cloisonne dishes with decor of birds, cranes and flowers, Meiji€160
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisPatinated plaster plaque in French LOUIS XV style with decoration of a post horn, arrows and€200
2 days LeftMaison Jules Veilinghuis2 Charles Catteau vases with decoration of flowers, D2243 and stamp Keramis - Made in Belgium€300
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisExceptionally large Japanese Satsuma lidded vase with decor of immortals, Bijin, Samurai and many€500
3 days LeftMaison Jules VeilinghuisKoen VANMECHELEN (1965), installation Unicorn, 1/5, stuffed chicken with horn, legs and head in€8,000
3 days LeftMaison Jules VeilinghuisPhilippe PASQUA (1965), Crane tatoue, carrara marble tattooed and painted with acrylic paint, unique€10,000
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisVery rare 19th century Empire-style iron filing case with fine gilt brass fittings and with coat of€500
3 days LeftMaison Jules VeilinghuisReiNarDus (Sint-Martens-Latem (Belgium), oil on canvas ?Consoulation 061? flowerface, monogrammed,€140
18 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisSwiss music box Piano Forte with 4 overtures by Mozart, Bellini and Rossini€300(1 bid)
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisPair of cobalt blue Sevres vases with hand-painted decoration of romantic scenes and landscapes€300