Sold2023Fine hand-painted porcelain plaque after a painting by Philips Wouwerman, French, 18th centuryFine hand-painted porcelain plaque after a painting by Philips Wouwerman, French, 18th centuryFraaie handbeschilderde porseleinen plaquette naar een schilderij van Philips Wouwerman, Frans, 18e eeuw10See Sold Price
Sold2022Jos DE MEY (1928-2007) 'Gefacetteerde versie van een boom volgens stelling van Pythagoras' 2Jos DE MEY (1928-2007) 'Gefacetteerde versie van een boom volgens stelling van Pythagoras & uit zwaluwstaartvormige blokken opgebouwde versie van een boom volgens de stelling van Pythagoras' 2See Sold Price
Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeerEen bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeer. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Japans bronzen scultuur van een kraanvogel met kroon omEen Japans bronzen scultuur van een kraanvogel met kroon om de hals, een lotusblad vasthoudend.See Sold Price
Sold2022Een sculptuur van een buffel in rozenkwarts op houten basemEen sculptuur van een buffel in rozenkwarts op houten basement. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 2Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen figuurtje van een spelend kindje. Bing & GrEen porseleinen figuurtje van een spelend kindje. Bing & Gr¿ndahl (B&G), Copenhagen.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt LlaEen porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt Lladro. Spanje, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Jean LAUDY (1877-1956) 'Portrait of a girl' a painting,Jean LAUDY (1877-1956) 'Portret van een meisje' a painting, oil on canvas. (89 x 128 cm)See Sold Price
Sold2024Marble and alabaster bust of a young girl, Italian, signed Prof Bessi, circa 1930sMarble and alabaster bust of a young girl, Italian, signed Prof Bessi, circa 1930sMarmeren en albasten buste van een jong meisje, Italiaans, getekend Prof. Bessi, circa 1930H 32.5 cmSee Sold Price
Sold2023[Whaling] Hand-colored engraving, 1681[Whaling] Hand-colored engraving, 1681, Bernard Picart (after Jacob Matham's 1598 engraving), "Stranding van een Walrisch van 70 voeten lang", auction label verso, matted and framed under glass, 11"hSee Sold Price
Sold2017Enameled Metal Outdoor Signs 1900-51 by Emaille Borden1979, 1st edition. Title: " Emaille Borden: De Geschiedenis Van Een Ijzersterk Reclamemedium" Writtenn, in Dutch, byJacques Stakenborg and Jaap Zadelhoff. Profusely illustrated. Enameled metal plateSee Sold Price
Sold2022Kudu (Tragelaphus strepsiceros)De grote koedoe is een grote antilope uit oostelijk en zuidelijk Afrika. Het is een van de twee soorten die ‘koedoe’ wordt genoemd, en behoort tot het geslacht Tragelaphus (schroefhoornantilopen).See Sold Price
Sold2024The Master Book of Maria of Burgundy: Book of Hours for Engelbert of Nassau (De meester van MariaThe Master Book of Maria of Burgundy: Book of Hours for Engelbert of Nassau (De meester van Maria van Bourgondie : Een getijdenboek voor Engelbert van Nassau) - facsimile edition 1971, Dutch edition oSee Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Commelin, Caspar Beschryvinge van Amsterdam / zynde een naukeurige verhandelinge van desselfs eersteNiederlande Commelin, Caspar Beschryvinge van Amsterdam / zynde een naukeurige verhandelinge van desselfs eerste oorspronk uyt den huyse der Heeren van Amstel en Amstellant / Haar vergrooting, Rykdom,See Sold Price
Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen gemberpotten met double happinEen set van drie porseleinen gemberpotten met double happiness symbool. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. CEen lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
12 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisNicely carved 19th-century wooden statue of the saint in Gothic style (after 15th/16th century)€400
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisIndonesian walking stick with grip of carved horn representing a dragons head€200
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisAn ivory statue of the immortal Goddess Guanyin pouring her bottle of Amrita over humanity and her€240(1 bid)
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisBrass Hollywood Regency-style table lamp or ostrich egg table lamp with an ostrich egg as€300
12 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisIgnatius TASCHNER (1871-1913), Art Deco cigar cutter in the shape of a Marabou, with plaque Renaud &€120
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisPatinated plaster plaque in French LOUIS XV style with decoration of a post horn, arrows and€200
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisIvory statue of the God of Longevity ?Shoulao? or ?Lao-Tzu? in the form of an old man with staff€300
12 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisArno Hintjens, White Ass European Cowboy, Artist's book, each page of the book made from a€240
12 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisArno Hintjens, White Ass European Cowboy, Artist's book, each page of the book made from a€300
12 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisArno Hintjens, White Ass European Cowboy, Artist's book, each page of the book made from a€300
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisA Chinese sculpture carved from several fitted pieces of serpentine, depicting a two-wheeled cart€300
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisIvory sculpture of court lady with raised hair and long robe holding a pipa, China, early 20th€300
3 days LeftMaison Jules VeilinghuisRoger RAVEEL (1921-2013), colour linocut 'Man op stap met de leegte van een vierkant', numbered€600
12 hrs LeftMaison Jules Veilinghuis19th-century alabaster sculpture of a reading child after Charles Gabriel Sauvage LEMIRE with€300
12 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisPierre-Jules MENE (1810-1879), bronze sculpture of a horse, signed€400
3 days LeftMaison Jules VeilinghuisJean-Louis CORBY (1951), bronze sculpture of a woman with ball, EA. numbered I/IV and signed€700
12 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisR. COURTENS, bronze sculpture of a man's head on marble plinth, signed€300
3 days LeftMaison Jules VeilinghuisJose VERMEERSCH (1922-1997), terracotta sculpture of a man with dog on original bench, stamped€12,000
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisCollection of Delft plates and vases cupboard set blue white, 18th/19th century€120
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisLate 19th- early 20th century French skeleton clock in the shape of a winch under a glass dome€200
12 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisEug ne MARIOTON (1854-1933), bronze sculpture of a harlequin, signed€300