Sold2022Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' oil on panel. 1999 (W:24,5 x H:32,5 cm)Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' a painting, oil on panel. Signed on the back, 1999. (W:24,5 x H:32,5 cm)See Sold Price
Sold2022Een porseleinen roombordje met zilveren grepen en zilverenEen porseleinen roombordje met zilveren grepen en zilveren voet. China, Qianlong, zilvermonturen 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2021A Lot of Silver Itemsbestaande uit zilveren theebus met graveringen van personages, hoogte 10 cm., gemerkt met schild, kroon en nr. 13, en 2 Hollands zilveren lodereindoosjesSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
Sold2022Waterbok (Kobus ellipsiprymnus)De waterbok (Kobus ellipsiprymnus) is een soort antilope die leeft in waterrijke gebieden in Afrika ten zuiden van de Sahara. Kenmerken De waterbok is een grote antilopesoort met een lange, ruige vachSee Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eindEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2020Large Soup Tureen, marked with crossed swords, MeissenGrote soepterrine, gemerkt met gekruiste degens, Meissen Porselein met zwiebelmuster decor. Lengte: 46,5 cm, Breedte: 34 cm, Hoogte: 27 cm, Diameter: 0 cm Description (ENGLISH): Large Soup Tureen, marSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen presenteerschaaltje China, Kangxi (1662-172Een porseleinen presenteerschaaltje China, Kangxi (1662-1722) met een zilveren greep (zilver 19e eeuw)See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvoEen set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvogels in landschap. Japan, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met voEen set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met vogels in een boom. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figEen grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figuren in een tuin. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een mes met benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuEen mes met benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2020Coffee Pot in cobalt blue, with hand painted decor.Koffiekan in kobalt blauw, met handgeschilderd decor, gemerkt: Royal Vienna, Kramer, Tanz & Werbung. Lengte: 0 cm, Breedte: 0 cm, Hoogte: 25 cm, Diameter: 14 cm Description (ENGLISH): Coffee Pot in coSee Sold Price
Sold2022Een gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecorEen gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecor en zilveren dopmonturen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2021SIGNED! The New York Mets – The Amazing MetsSIGNED BY JERRY GROTE. The New York Mets – The Amazing Mets Label: Buddah Records – METS 1969 Format: Vinyl, LP Country: US Released: Sep 1969 Genre: Pop Style: Novelty, Vocal. Featuring the singiSee Sold Price
Sold2022Een kris met rijkbewerkt benen heft en houten schede. IndonEen kris met rijkbewerkt benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote gebuikte porseleinen Celadon vaas met hoge balusEen grote gebuikte porseleinen Celadon vaas met hoge balustervormige hals. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022New york mets original 3 1/2" 1969 Jerry Grote pinback pinNew york mets original 3 1/2" 1969 Jerry Grote pinback pinSee Sold Price
Sold20151965 NEW YORK METS AUTOGRAPHED BASEBALL1965 NEW YORK METS AUTOGRAPHED BASEBALL; SIGNATURES INCLUDE MANAGER WES WESTRUM, PLAYERS YOGI BERRA (HIS LAST YEAR AS A PLAYER), ED KRANEPOOL, RON SWOBODA, KEN BOYER, JERRY GROTE, JACK FISHER, SHERIFFSee Sold Price
Sold2021VINTAGE 1969 TRANSOGRAM WORLD CHAMPION METS IN BOXNEW IN BOX. INCLUDES: KEN BOSWELL, JERRY KOOSMAN AND JERRY GROTE. 4" X 8"See Sold Price
Sold2021THE AMAZIN METS-1969 METS WORLD SERIES< SIGNED 32 x 34Koosman, grote signed WCOA-See Sold Price
2 days LeftCoronari AuctionsThree various religious publications, a.o. 'Biblia sacra. Dat us de geheele geylighe schrifture...'€400
Jun 26Potter & Potter AuctionsMEADERS, Cleater and Billie (American, 20th century). Grote...$500(4 bids)
3 days LeftThe Ross Art GroupRare Original Cacao Van Houten Poster by Privat Livemont 1897 Red Head$6,000
Featured3 days LeftAste di Antiquariato BoettoAntico e raro bracciale in oro, probabile metà€12,000(1 bid)
3 days LeftPananti Casa D'Aste S.R.L.Mario Schifano (Homs , 1934 - Roma, 1998) - Senza titolo, Seconda met? anni Settanta€12,000
4 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
Jul 11Potter & Potter AuctionsVAN HOUTEN, Georges (1888 – 1964). Arlequinades. Paris: Sau...$80