Sold2022Een kris met rijkbewerkt benen heft en houten schede. IndonEen kris met rijkbewerkt benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een mes met benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuEen mes met benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor en Shou karakters, de ander met antiquiteiten decor. China, 19e eeu.See Sold Price
Sold2022Herend, Een servies met koffietassen en onderbordjes bestaande uit 72 delen. Hand-painted. (D:25,5Herend, a large dinner service with coffee cups and saucers. Made of porcelain with hand-painted decors of birds and insects. All pieces are marked on the base. 72 pieces.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. ChinaEen porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. ChinEen porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decEen lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decor en een Famile Rose dekseldoos. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stEen porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen roombordje met zilveren grepen en zilverenEen porseleinen roombordje met zilveren grepen en zilveren voet. China, Qianlong, zilvermonturen 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaaEen set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaas met drakendecor. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecorEen gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecor en zilveren dopmonturen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (YEen porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (Yin Yang) met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landEen lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waarondEen lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waaronder een met Wanli decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. CEen lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten,Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten, achterzijde met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
3 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
4 days LeftArt Legacy AuctionsAnton Mauve original oil on canvas Artist: Anton Mauve (1838-1888)$3,900
3 hrs LeftJasper521792 Elwe Illustration of European History -- Historische en Geographische, Tafel. Om te leren een$120
2 hrs LeftJasper521669-1685 NETHERLANDS HISTORY 7 VOLUMES ILLUSTRATED antique FOLIO VELLUM BOUND$1,500
May 29Carlo Bonte AuctionsAn 18thC Dutch moralizing painted and carved panel depicting the bible story of Leviticus 24:14 130€400
4 days LeftZevantiquesExtremely Fine 19th C. Philippine Moro Datu's Kris Sword Very FINE Carved Pommel , Damascus Blade.$650(2 bids)
4 days LeftFreeman's | HindmanFrancisco Zúñiga (Mexican, 1912-1998) - Maternidad en Cuclillas$3,000
BonhamsSIDEBOARD ATTRIBUTED TO POUL NORREKLIT, Denmark, c. 1960, rosewood, rosewood veneer, chromed met...$1,500(1 bid)
May 17Heritage Auctions82152: A Feodor Rückert En Plein and Cloisonné Enamel$20,000
7 days LeftAdam's AuctioneersAN 18K GOLD NECKLACE, BRACELET, BROOCH AND EARCLIPS EN SUITE, BY CHAUMET, CIRCA 1970 Each composed €0(1 bid)