Sold2023Mykolas Kazimieras Paca 1674Vilniaus vaivada Mykolas Kazimieras Pacas Johanas Aleksandras Beneris (Johann Alexander Boner, 1647-1720) pagal Adriana van Bliumena (Adriaen van Bloemen, 1639 - apie 1693) MICHELE CASIMIRO PAZZI / PASee Sold Price
Sold2024Kazimieras Zoromskis (1913-2004), "View of Vilnius Area" (Or, Spanish Landscape) Oil on CanvasOil on canvas by Kazimieras Zoromskis (1913-2004). Signed by artist. There are two notes on the back- one written in pencil in Spanish that appears to state, "Spanish Landscape," and a later note writSee Sold Price
Sold2023Adomas Mendziblockis Vilniaus universitetasAdomas Mendziblockis (Adam Miedzyblocki, 1883-1956)Vilniaus universitetas XX a. 3 des., pop., akv., 26 x 18 Sign. AD: parasas Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2023Vilniaus teisetos medziokles draugijos sargo zetonas Nr. 24Vilniaus teisetos medziokles draugijos sargo zetonas Nr. 24 XIX a. pab., Lietuva, Vilnius. Ant zetono - irasas VILENSKOYe OBSHCHESTVO PRAVIL'NOY OKHOTY STOROZH ir "No 24". Gelezies skarda, stampavimasSee Sold Price
Sold2022Jurgis Hopenas Vilniaus miesto herbo projektasJurgis Hopenas (Jerzy Hoppen, 1891-1969) Vilniaus miesto herbo projektas 1934, pop., tusas, 21 x 17,8 (herbas), 26,5 x 20,5 (lakstas) Sign. AD: JHoppen - Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno WilnaSee Sold Price
Sold2023Vilniaus universiteto diplomas, 1929Vilniaus universiteto diplomas, 1929 Vilniaus universiteto absolvento diplomas nr. 254, isduotas Jokubui Frydmanui, baigusiam Medicinos fakulteto chirurgijos studijas. Diplomo dizaino autorius dailiniSee Sold Price
Sold2019Kazimieras Zoromskis, painting, 1976Kazimieras Zoromskis, painting, 1976, Kazimieras Zoromskis (Lithuanian/American, 1913-2004), "Lake Shore", oil on board, signed upper left "K. Zoromskis", titled lower left, inscribed illegibly, signeSee Sold Price
Sold2022Vytautas Kazimieras Jonynas NaktisVytautas Kazimieras Jonynas (1907-1997) Naktis 1957, pop., tusas, guasas, 34 x 21 Sign. AD: V. K. Jonynas 1955 Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2023Vilniaus universiteto istorija, 1903Vilniaus universiteto istorija, 1903 Ludwik Tur Universytet wilenski i jego znaczenie. Z piecdziesiesiu dziewieciu rycinami i dwiema tablicami kolorowanemi. Lwow, Macierz Polska, 1903, 102 p. KeywordsSee Sold Price
Sold2022Vilniaus miesto planas, 1890Vilniaus miesto planas, 1890Plan miasta Wilna i jego okolic 1890 r. 1 cal ang = 180 saźniom Dozvoleno TsenzuroyuKievʺ 16 Iyulya 1889 h.Litografija, 37 x 45,5Warszawa, Glowczewski, 1889 Keywords:See Sold Price
Sold2023Vilniaus universiteto metrastis, 1939Vilniaus universiteto metrastis, 1939 Rocznik uniwersytetu Stefana Batorego w Wilnie 1938-1939 : rok od zalozenia 280, od wskrzeszenia 20, na 20-lecie wskrzeszenia wszechnicy = Annuaire de l'universitSee Sold Price
Sold2023Vilniaus gubernijos zemelapis Riabcenko AleksandrasVilniaus gubernijos zemelapis Riabcenko Aleksandras (Ð Ñбченко ÐлекÑандр Ефимович) ВиленÑÐºÐ°Ñ Ð³ÑƒÐSee Sold Price
Sold2020Albert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
Sold2020Ignacas Scedrovskis Lithuania LithuanianIgnacas Mauricijus Scedrovskis (1815 - 1870)Pyragaiciu pardavejas1839 - 1845, pop., litografija, 26,2 x 28,8Sign. AK: kliseje Gime 1815 m. Raseiniuose. Mokesi tapybos Vilniaus universitete pas J. RustSee Sold Price
Sold2023Alma Mater Vilnensis komplektas"Alma Mater Vilnensis" komplektas, 12 vnt. Vilniaus Stepono Batoro universiteto Dailes skyriaus zurnalas "Alma Mater Vilnensis". 1922-1935 m. isejo 12 zurnalu. Meninis redaktorius Ferdinandas RuscicasSee Sold Price
Sold2021Romana Gintyllowna Poland Lithuanian WilnoRomana Gintyllowna (1911-1988)Vilniaus universitetas1937, pop., akvatinta, 19 x 20,5Sign. AD: Romana GintyllownaSee Sold Price
Sold2021Jonynas Lithuania LithuanianVytautas Kazimieras Jonynas (1907-1997)Papludimys1972, pop., tusas, spalvoti piest., 21,5 x 23Sign. AD: VKJ 1972See Sold Price
Sold2022Senovinis albumas su nuotraukomisSenovinis albumas su nuotraukomisAlbume 26 "visit portrait" formato (10,5 x 6,5) nuotraukos, paklijuotos ant kartono su kitoje puseje isspausdintomis ivairiu Vilniaus fotostudiju skirtingomis vinjetemSee Sold Price
Sold2020Alfred Holler Wilna Lithuania Lithuanian[12 Vilniaus vaizdu pagal Alfredo Hollerio paveikslus aplanke]Alfred Holler (1888 - 1954) Wilna. 12 farbige Bilder. Wilna: Werlag Zeitung der 10. Armee, 1917, spalvota spauda, 23 x 17,5Hollerio kuryboSee Sold Price
Sold2022Lietuviu kalbos kursai Kaune, 1920-1921Lietuviu kalbos kursai Kaune, 1920-1921Fotografas Boleslovas Savsenavicius Lietuviu kalbos kursu destytojai Jonas Jablonskis, Kazimieras Buga ir Liudas Gira bei 18 kursu klausytoju. Fotografija, 22 xSee Sold Price
Sold2019Petras Rimsa Lithuania LithuanianPetras Rimsa (1881-1961) Medalis "Didysis Vilniaus Seimas 1905¬-1925“, stalo 1925, Lietuva. Bronza, tonavimas. Skersmuo - 60 mm.See Sold Price
Sold2018Map railroad Wilno 1935 PolandLenkijos valstybiniu gelezinkeliu (PKP) Vilniaus direkcijos keleiviniu traukiniu marsrutu schema. Vilnius: Notelio Maco litografija, 1935 m. Polskie koleje Panstwowe. Dyrekcja O.K.P. w Wilnie. ShematSee Sold Price
Sold2020Jonynas Lithuania LithuanianDail. Vytautas Kazimieras Jonynas (1907-1997). zemes ukio ir pramones parodos sidabro medalio diplomas. Kaunas, 1936 m. Litografijos spaustuve "Pressa". Pop., spaud., 38x50. Signuotas - apacioje irasaSee Sold Price
Sold2021Jonynas Lithuania LithuanianVytautas Kazimieras Jonynas (1907-1997)Rudens ziedai1954, pop., akvarele, tusas, 17 x 29,5Sign. AD: monograma, 1954, Rudens ziedaiSee Sold Price
3 days LeftMynt Auctions1941 Vilnius German Occupation Of Latvia Express Cover Russian Stamps Overprints$320